mate-power-manager 1.25.0 - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: _About
eo: _Pri

en: _Help
eo: _Helpo

en: Details
eo: Detaloj:

en: History
eo: Historio

en: _Close
eo: _Fermi

en: Actions
eo: Agoj

en: Display
eo: Vidigo

en: Notification Area
eo: Atentigoareo

en: General
eo: Ĝenerala

en: Never
eo: Neniam

en: Rate
eo: Procentaĵo

en: Value
eo: Valoro

en: Image
eo: Bildo

en: Description
eo: Priskribo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Device
eo: Aparato

en: Type
eo: Tipo

en: _Preferences
eo: _Agordoj

en: Empty
eo: Malplena
