mate-power-manager 1.25.0 - en to fa translation catalogue (92 entries)

en: _About
fa: _درباره

en: _Help
fa: _راهنما

en: Power Manager
fa: مدیر برق

en: Power management daemon
fa: شبح مدیریت برق

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
fa: این که در مواقع بی‌کاری رایانه به خواب زمستانی برود، معلق شود یا هیچ کاری نکند.

en: Battery critical low action
fa: کنش خالی شدن بحرانی باتری

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
fa: این که هنگامی که در رایانه بسته می‌شود و برق قطع می‌شود رویداد باتری رخ دهد یا نه

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
fa: این که وقتی درِ رایانه از قبل بسته است و سپس برق شهری قطع می‌شود، رویداد باتری بستنِ در (مثلاً «تعلیق در صورت بسته شدن در با باتری») رخ بدهد یا نه.

en: UPS critical low action
fa: کنش ضعیف شدن بحرانی برق اضطراری

en: The brightness of the screen when idle
fa: روشنی صفحهٔ نمایش هنگام بی‌کاری

en: Method used to blank screen on AC
fa: روش مورد استفاده برای خالی کردن صفحهٔ نمایش هنگام استفاده از برق شهری

en: Method used to blank screen on battery
fa: روش مورد استفاده برای خالی کردن صفحهٔ نمایش هنگام استفاده از باتری

en: LCD brightness when on AC
fa: روشنی LCD هنگام استفاده از برق شهری

en: Suspend button action
fa: کنش دکمهٔ تعلیق

en: Hibernate button action
fa: کنش دکمهٔ خواب زمستانی

en: Power button action
fa: کنش دکمهٔ خاموش و روشن

en: Laptop lid close action on battery
fa: کنش بستن در رایانهٔ کیفی هنگام استفاده از باتری

en: Laptop lid close action when on AC
fa: کُنش بستن در رایانهٔ کیفی هنگام استفاده از برق شهری

en: Whether to use time-based notifications
fa: این که از اطلاع‌رسانی بر مبنای زمان استفاده شود یا نه

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
fa: این که اطلاع‌رسانی بر پایهٔ زمان استفاده شود یا نه. اگر روی نادرست تنظیم شود تغییرات درصد پُری باتری به جای زمان مورد استفاده قرار خواهد گرفت که ممکن است باعث بهبود ACPI BIOS شود.

en: Check CPU load before sleeping
fa: بررسی بار پردازنده پیش از خوابیدن

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
fa: این که پیش از انجام کنش مرتبط با بی‌کاری بار پردازنده بررسی شود یا نه.

en: Use mate-screensaver lock setting
fa: استفاده از تنظیمات قفل محافظ صفحهٔ نمایش گنوم

en: Lock screen when blanked
fa: قفل کردن صفحهٔ نمایش هنگام صفحهٔ خالی

en: Lock screen on suspend
fa: قفل کردن صفحهٔ نمایش هنگام تعلیق

en: Lock screen on hibernate
fa: قفل کردن صفحهٔ نمایش هنگام خواب زمستانی

en: Notify when AC adapter is disconnected
fa: اطلاع دادن قطع آداپتور برق شهری

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
fa: این که هنگامی که آداپتور برق شهری قطع می‌شود به کاربر اطلاع داده شود یا نه.

en: Notify when fully charged
fa: اطلاع دادن پُر شدن باتری

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
fa: این که هنگامی که باتری کاملاً پر شد پیغامی در ناحیهٔ اطلاع‌رسانی نمایش داده شود یا نه.

en: Percentage considered low
fa: درصد باتری کم

en: Percentage considered critical
fa: درصد باتری بحرانی

en: Percentage action is taken
fa: درصد انجام کنش

en: The time remaining when low
fa: زمان باقی‌مانده هنگام باتری کم

en: The time remaining when critical
fa: زمان باقی‌مانده هنگام وضعیت بحرانی

en: The time remaining when action is taken
fa: زمان باقی‌مانده‌ هنگامی که کنش انجام می‌شود

en: Sleep timeout computer when on battery
fa: زمان به خواب رفتن هنگام استفاده از باتری

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
fa: زمانی که هنگام استفاده از باتری رایانه باید بی‌کار بماند تا به خواب برود به ثانیه.

en: Sleep timeout computer when on AC
fa: زمان به خواب رفتن هنگام استفاده از برق شهری

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
fa: زمانی که هنگام استفاده از برق شهری رایانه باید بی‌کار بماند تا به خواب برود به ثانیه.

en: Sleep timeout display when on AC
fa: نمایش زمان به خواب رفتن هنگام استفاده از برق شهری

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
fa: زمانی که هنگام استفاده از برق شهری طول می‌کشد صفحهٔ نمایش به خواب برود به ثانیه.

en: Sleep timeout display when on battery
fa: نمایش زمان به خواب رفتن هنگام استفاده از باتری

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
fa: زمانی که هنگام استفاده از باتری رایانه باید بی‌کار بماند تا صفحهٔ نمایش آن به خواب برود به ثانیه.

en: When to show the notification icon
fa: مواقع نمایش شمایل در ناحیهٔ اطلاع‌رسانی

en: Power Management
fa: مدیریت برق

en: Configure power management
fa: پیکربندی مدیریت برق

en: Details
fa: جزئیات

en: History
fa: تاریخچه

en: Power Management Preferences
fa: ترجیحات مدیریت برق

en: _Close
fa: _بستن

en: Actions
fa: کنش‌ها

en: Set display _brightness to:
fa: تنظیم _روشنی صفحهٔ نمایش به:

en: Display
fa: نمایش

en: Notification Area
fa: ناحیه‌ی اعلان

en: General
fa: کلیات

en: Unknown time
fa: زمان نامعلوم

en: Exit after a small delay (for debugging)
fa: خروج پس از تأخیری کوتاه (برای اشکال‌زدایی)

en: MATE Power Manager
fa: مدیر برق گنوم

en: On battery power
fa: در حال کار با باتری

en: Laptop lid is closed
fa: در رایانهٔ کیفی بسته شد

en: Power Information
fa: اطلاعات مصرف برق

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و زمانی که باتری کاملاً خالی شود برق رایانه <b>قطع</b> خواهد شد.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانهٔ رفتن به حال تعلیق است. <br><b>تذکر:</b> مقدار کمی از باتری برای نگه داشتن رایانه در حالت تعلیق لازم است.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانهٔ رفتن به خواب زمستانی است.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
fa: باتری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانهٔ خاموش شدن است.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و با تمام شدن برق اضطراری این رایانه <b>خاموش<b> خواهد شد.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانهٔ رفتن به خواب زمستانی است.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
fa: برق اضطراری زیر سطح بحرانی است و این رایانه در آستانهٔ خاموش شدن است.

en: MATE Power Preferences
fa: ترجیحات برق گنوم

en: Shutdown
fa: خاموش کردن

en: Suspend
fa: تعلیق

en: Hibernate
fa: خواب زمستانی

en: Blank screen
fa: صفحهٔ نمایش خالی

en: Ask me
fa: پرسش از شما

en: Do nothing
fa: کاری نکند

en: Never
fa: هرگز

en: Value
fa: مقدار

en: Image
fa: تصویر

en: Description
fa: شرح

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Device
fa: دستگاه

en: Type
fa: نوع

en: Device Information
fa: اطلاعات دستگاه

en: _Preferences
fa: _ترجیحات

en: Excellent
fa: عالی

en: Good
fa: خوب

en: Fair
fa: مناسب

en: Poor
fa: ضعیف

en: Lead acid
fa: اسید سرب
