mate-power-manager 1.25.0 - en to frp translation catalogue (9 entries)

en: General
frp: G·ènèrâl

en: Value
frp: Valor

en: Description
frp: Dèscripcion

en: Unknown
frp: Enconyu

en: Yes
frp: Uê

en: No
frp: Non

en: Device
frp: Aparèly

en: Power
frp: Puissance

en: _Preferences
frp: _Prèfèrences
