mate-power-manager 1.25.0 - en to fur translation catalogue (14 entries)

en: _About
fur: Informazions

en: _Help
fur: _Jutori

en: History
fur: Cronologjie

en: _Close
fur: _Siere

en: Actions
fur: Azions

en: Display
fur: Aspiet

en: Notification Area
fur: Arèe di notifiche

en: General
fur: Gjenerâl

en: Value
fur: Valôr

en: Image
fur: Figure

en: Description
fur: Descrizion

en: Unknown
fur: Scognossût

en: Type
fur: Gjenar

en: _Preferences
fur: _Preferencis
