mate-power-manager 1.25.0 - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: _About
fy: _Oer

en: History
fy: Skiednis

en: _Close
fy: Slute

en: Actions
fy: Aksjes

en: Display
fy: Werjefte

en: Notification Area
fy: Meidieling Bewâld

en: General
fy: Algemien

en: Never
fy: Nea

en: Image
fy: Ôfbylding

en: Description
fy: Beskriuwing

en: Unknown
fy: Ûnbekend

en: _Preferences
fy: Foarkarren
