mate-power-manager 1.25.0 - en to ha translation catalogue (12 entries)

en: _About
ha: _Game da

en: _Help
ha: _Taimako

en: History
ha: Tarihi

en: _Close
ha: _Rufe

en: Display
ha: Nuna

en: Notification Area
ha: Wurin Sanarwa

en: General
ha: Na Kowa

en: Image
ha: Zane

en: Description
ha: Kwatanci

en: Unknown
ha: Wanda ba'a sani ba

en: Type
ha: Nau'i

en: _Preferences
ha: _Fifiko
