mate-power-manager 1.25.0 - en to hr translation catalogue (365 entries)

en: Power Manager Brightness Applet
hr: Programčić svjetline energetskog upravitelja

en: Adjusts laptop panel brightness.
hr: Prilagodba zaslonske svjetline prijenosnika.

en: Cannot connect to mate-power-manager
hr: Nije moguće povezati se na mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
hr: Nije moguće upravljati zaslonskom svjetlinom prijenosnika

en: LCD brightness : %d%%
hr: Svjetlina LCD-a: %d%%

en: _About
hr: _O programu

en: _Help
hr: _Pomoć

en: Brightness Applet Factory
hr: Tvorbeni obrazac programčića svjetline

en: Brightness Applet
hr: Programčić svjetline

en: Power Manager Inhibit Applet
hr: Programčić onemogućavanja energetskog upravitelja

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
hr: Dopušta korisniku da onemogući samostalno pokretanje uštede energije.

en: Automatic sleep inhibited
hr: Samostalno pokretanje mirovanja onemogućeno

en: Automatic sleep enabled
hr: Samostalno pokretanje mirovanja omogućeno

en: Manual inhibit
hr: Ručno onemogućavanje

en: Inhibit Applet Factory
hr: Tvorbeni obrazac programčića onemogućavanja

en: Inhibit Applet
hr: Programčić onemogućavanja

en: Power Manager
hr: Energetski upravitelj

en: Power management daemon
hr: Pozadinski program energetskog upravljanja

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
hr: Treba li hibernirati, obustaviti rad ili ne činiti ništa pri nedjelovanju

en: The type of sleeping that should be performed when the computer is inactive.
hr: Vrsta mirovanja koje treba izvesti kada računalo ne djeluje.

en: Battery critical low action
hr: Radnja kada je baterija kritično nisko

en: The action to take when the battery is critically low.
hr: Radnja koju treba poduzeti kada je baterija kritično nisko.

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
hr: Treba li se baterijski događaj pojaviti kada je poklopac zaklopljen, a napajanje iskopčano

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
hr: Treba li se baterijski događaj pri zaklopljenom poklopcu pojaviti (npr. 'Obustavi kada je poklopac zaklopljen na baterijskom napajanju') kada je poklopac zaklopljen ranije, a mrežno napajanje iskopčano kasnije.

en: UPS critical low action
hr: Radnja kada je UPS kritično nisko

en: The action to take when the UPS is critically low.
hr: Radnja koju treba poduzeti kada je UPS kritično nisko.

en: UPS low power action
hr: Radnja kada je UPS niske energije

en: The action to take when the UPS is low.
hr: Radnja koju treba poduzeti kada je UPS nisko.

en: Allow backlight brightness adjustment
hr: Dopusti prilagođavanje pozadinskog osvjetljenja

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
hr: Treba li zaslonska svjetlina biti promijenjena kada se izmjenjuju mrežno i baterijsko napajanje.

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
hr: Snizi pozadinsko osvjetljenje na baterijskom napajanju

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
hr: Treba li zaslonu sniziti svjetlinu kada je računalo na baterijskom napajanju.

en: Reduce the keyboard backlight when on battery power
hr: Snizi osvjetljenje tipkovnice na baterijskom napajanju

en: If the keyboard backlight brightness should be reduced when the computer is on battery power
hr: Treba li pozadinsko osvjetljenje tipkovnice biti sniženo kada je računalo na baterijskom napajanju

en: Keyboard backlight brightness when on AC power.
hr: Razina osvjetljenja tipkovnice na mrežnom napajanju.

en: Percent brightness to set keyboard backlight at when on AC power. Legal values are between 0 and 100.
hr: Postavljanje postotka svjetline pozadinskog osvjetljenja tipkovnice na baterijskom napajanju. Ispravne vrijednosti su između 0 i 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when on battery power.
hr: Postotak sniženja pozadinskog osvjetljenja tipkovnice na baterijskom napajanju.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when on battery power. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% on battery power. Legal values are between 0 and 100.
hr: Postotak za koji treba sniziti pozadinsko osvjetljenje tipkovnice na baterijskom napajanju. Na primjer, ako je postavljeno na '60', pozadinsko osvjetljenje će biti sniženo za 40% na baterijskom napajanju. Ispravne vrijednosti su između 0 i 100.

en: Percent to reduce keyboard backlight by when idle.
hr: Postotak sniženja pozadinskog osvjetljenja tipkovnice u mirovanju.

en: The percentage to reduce the keyboard backlight by when idle. For example, if set to '60', the backlight will be cut by 40% when idle. Legal values are between 0 and 100.
hr: Postotak za koji treba sniziti pozadinsko osvjetljenje tipkovnice u mirovanju. Na primjer, ako je postavljeno na '60', pozadinsko osvjetljenje će biti sniženo za 40% u mirovanju. Ispravne zadanosti su između 0 i 100.

en: The brightness of the screen when idle
hr: Svjetlina zaslona u mirovanju

en: This is the laptop panel screen brightness used when the session is idle. Only valid when use-time-for-policy is true.
hr: Ovo je svjetlina zaslona prijenosnika kada je radna dionica u mirovanju. Vrijedi jedino kada je 'korištenje vremena za smjernicu' istinito.

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
hr: Zatamni zaslon nakon razdoblja nedjelovanja na baterijskom napajanju

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
hr: Treba li zatamniti zaslon za uštedu energije kada je računalo u mirovanju na baterijskom napajanju.

en: The default amount of time to dim the screen after idle
hr: Zadani vremenski odmak do zatamnjenja zaslona u mirovanju

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
hr: Zadani vremenski odmak do zatamnjenja zaslona u mirovanju.

en: LCD dimming amount when on battery
hr: Postotak zatamnjivanja LCD-a na baterijskom napajanju

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
hr: Postotak zatamnjenja svjetline zaslona na baterijskom napajanju. Moguće vrijednosti su između 0 i 100.

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
hr: Zatamni zaslon nakon razdoblja nedjelovanja na mrežnom napajanju

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
hr: Ako zaslon treba zatamniti za uštedu energije kada je računalo u mirovanju na mrežnom napajanju.

en: Method used to blank screen on AC
hr: Korišteni način za prazan zaslon na mrežnom napajanju

en: The DPMS method used to blank the screen when on AC power.
hr: Način DPMS-a korišten za zatamnjenje zaslona pri mrežnom napajanju.

en: Method used to blank screen on battery
hr: Korišteni način za prazan zaslon na baterijskom napajanju

en: The DPMS method used to blank the screen when on battery power.
hr: Način DPMS-a korišten za zatamnjenje zaslona pri baterijskom napajanju.

en: LCD brightness when on AC
hr: Svjetlina LCD-a pri korištenju mrežnog napajanja

en: The brightness of the display when on AC power. Possible values are between 0.0 and 100.0.
hr: Svjetlina zaslona pri mrežnom napajanju. Moguće vrijednosti su između 0.0 i 100.0.

en: Suspend button action
hr: Postupak pri pritisku gumba za obustavu rada

en: The action to take when the system suspend button is pressed.
hr: Postupak koji treba izvršiti kada je gumb obustave rada sustava pritisnut.

en: Hibernate button action
hr: Postupak pri pritisku gumba hibernacije

en: The action to take when the system hibernate button is pressed.
hr: Postupak koji treba izvršiti kada je gumb hibernacije sustava pritisnut.

en: Power button action
hr: Postupak pri pritisku gumba napajanja

en: The action to take when the system power button is pressed.
hr: Postupak koji treba izvršiti kada je gumb napajanja sustava pritisnut.

en: Laptop lid close action on battery
hr: Postupak pri zaklapanju poklopca prijenosnika na bateriji

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on battery power.
hr: Postupak kada je poklopac prijenosnika zaklopljen, a prijenosnik je na baterijskom napajanju.

en: Laptop lid close action when on AC
hr: Postupak pri zaklapanju poklopca prijenosnika na mrežnom napajanju

en: The action to take when the laptop lid is closed and the laptop is on AC power.
hr: Postupak kada je poklopac prijenosnika zaklopljen, a prijenosnik je na mrežnom napajanju.

en: Whether to use time-based notifications
hr: Treba li koristiti vremenski određena upozorenja

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
hr: Ako vremenski vezana upozorenja trebaju biti korištena. Ako je postavljeno za neistinito, tada se umjesto toga koristi postotna promjena, što može popraviti neispravni ACPI BIOS.

en: Check CPU load before sleeping
hr: Provjeri opterećenje središnjeg procesora prije stavljanja u mirovanje

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
hr: Ako opterećenje središnjeg procesora treba biti provjereno prije postupka mirovanja.

en: Whether NetworkManager should be connected and disconnected on sleep.
hr: Treba li Mrežni upravitelj biti spajan i iskapčan pri mirovanju.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
hr: Treba li Mrežnog upravitelja iskopčati prije obustavljanja rada ili hiberniranja i spojiti pri obnovi rada.

en: Use mate-screensaver lock setting
hr: Koristi postavku zaključavanja MATE-ovog zaslonskog čuvara

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
hr: Treba li koristiti postavku zaključavanja zaslona MATE-ovog zaslonskog čuvara za odluku hoće li zaslon bit zaključan nakon hiberniranja, obustave rada ili zatamnjenja.

en: Lock screen when blanked
hr: Zaključaj zaslon kad je prazan

en: Whether the screen is locked when the screen is turned off. Only used if lock-use-screensaver is false.
hr: Je li zaslon zaključan kada se isti isključi. Koristi se jedino ako je 'zaključavanje putem zaslonskog čuvara' neistinito.

en: Lock screen on suspend
hr: Zaključaj zaslon pri obustavi rada

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a suspend. Only used if lock-use-screensaver is false.
hr: Je li zaslon zaključan kada se računalo probudi iz obustave rada. Koristi se jedino ako je 'zaključavanje putem zaslonskog čuvara' neistinito.

en: Lock screen on hibernate
hr: Zaključaj zaslon pri hibernaciji

en: Whether the screen is locked when the computer wakes up from a hibernate. Only used if lock-use-screensaver is false.
hr: Je li zaslon zaključan kada se računalo probudi iz hibernacije. Koristi se jedino ako je 'zaključavanje putem zaslonskog čuvara' neistinito.

en: Lock GNOME keyring on sleep
hr: Zaključaj GNOME ključarnik pri spavanju

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters suspend. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
hr: Treba li GNOME ključarnik biti zaključan prije nego se rad računala obustavi. To znači da će ključarnik morati biti otključan za nastavak rada.

en: Whether the GNOME keyring is locked before the computer enters hibernate. This means the keyring will have to be unlocked on resume.
hr: Treba li GNOME ključarnik biti zaključan prije nego se računala hibernira. To znači da će ključarnik morati biti otključan za nastavak rada.

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
hr: Bi li trebalo prikazati upozorenje na niski kapacitet za neispravnu bateriju

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
hr: Bi li trebalo prikazati upozorenje na niski kapacitet za neispravnu bateriju.

en: Notify when AC adapter is disconnected
hr: Upozori kada je mrežni ispravljač iskopčan

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
hr: Ako korisnik treba biti upozoren kada je mrežni ispravljač iskopčan.

en: Notify when fully charged
hr: Upozori kada je potpuno završeno punjenje

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
hr: Ako poruka upozorenja treba biti prikazana kada je baterija potpuno napunjena.

en: Notify on a sleep failure
hr: Upozori pri neuspjelom mirovanju

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
hr: Ako poruka upozorenja treba biti prikazana nakon neuspjele obustave rada ili hibernacije.

en: The URI to show to the user on sleep failure
hr: URI za prikazivanje korisniku pri neuspjelom mirovanju

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
hr: Kada mirovanje ne uspije, korisniku se može prikazati pomoćni gumb za popravljanje stanja. Ostavi ovo prazno ako gumb ne treba biti prikazan.

en: Notify on a low power
hr: Upozori pri niskoj energiji

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
hr: Ako poruka upozorenja treba biti prikazana kada razina baterije postaje niska.

en: Whether we should show the history data points
hr: Bi li trebalo prikazati podatkovne točke povijesti

en: Whether we should show the history data points in the statistics window.
hr: Bi li trebalo prikazati podatkovne točke povijesti u statističkom prozoru.

en: Whether we should smooth the history data
hr: Bi li trebalo ugladiti podatke o povijesti

en: Whether we should smooth the history data in the graph.
hr: Bi li trebalo ugladiti podatke o povijesti u grafikonu.

en: The default graph type to show for history
hr: Zadana vrsta grafikona za prikaz povijesti

en: The default graph type to show in the history window.
hr: Zadana vrsta grafikona za prikaz u prozoru povijesti.

en: The maximum time displayed for history
hr: Najduže razdoblje prikaza za povijest

en: The maximum duration of time displayed on the x-axis of the history graph.
hr: Najduže vremensko trajanje koje se prikazuje na osi x grafikona povijesti.

en: Whether we should show the stats data points
hr: Bi li trebalo prikazati statističke podatkovne točke

en: Whether we should show the stats data points in the statistics window.
hr: Bi li trebalo prikazati statističke podatkovne točke u prozoru statistike.

en: Whether we should smooth the stats data
hr: Bi li trebalo ugladiti statističke podatke

en: Whether we should smooth the stats data in the graph.
hr: Bi li trebalo ugladiti statističke podatke u grafikonu.

en: The default graph type to show for stats
hr: Zadana vrsta grafikona za prikaz statistike

en: The default graph type to show in the stats window.
hr: Zadana vrsta grafikona za prikaz u prozoru statistike.

en: The index of the page number to show by default
hr: Kazalo broja stranice po zadanom prikazu

en: The index of the page number to show by default which is used to return focus to the correct page.
hr: Kazalo broja stranice po zadanom prikazu koje se koristi za povratak usmjerenosti na točnu stranicu.

en: The ID of the last device selected
hr: Identifikator posljednjeg odabranog uređaja

en: The identifier of the last device which is used to return focus to the correct device.
hr: Identifikator posljednjega uređaja koji se koristi za povratak usmjerenosti na točni uređaj.

en: Percentage considered low
hr: Postotak koji se smatra niskim

en: The percentage of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is false.
hr: Postotak baterije kada se ona smatra na niskoj razini. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' neistinito.

en: Percentage considered critical
hr: Postotak koji se smatra kritičnim

en: The percentage of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is false.
hr: Postotak baterije kada se ona smatra na kritičnoj razini. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' neistinito.

en: Percentage action is taken
hr: Radnja zbog postotka je poduzeta

en: The percentage of the battery when the critical action is performed. Only valid when use-time-for-policy is false.
hr: Postotak baterije kada se izvodi postupak za kritičnu razinu. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' neistinito.

en: The time remaining when low
hr: Preostalo vrijeme pri niskoj energiji

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered low. Only valid when use-time-for-policy is true.
hr: Preostalo vrijeme baterije u sekundama kada se ona smatra na niskoj razini. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' istinito.

en: The time remaining when critical
hr: Preostalo vrijeme pri kritičnoj energiji

en: The time remaining in seconds of the battery when it is considered critical. Only valid when use-time-for-policy is true.
hr: Preostalo vrijeme baterije u sekundama kada se ona smatra na kritičnoj razini. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' istinito.

en: The time remaining when action is taken
hr: Preostalo vrijeme pri poduzetoj radnji

en: The time remaining in seconds of the battery when critical action is taken. Only valid when use-time-for-policy is true.
hr: Preostalo vrijeme baterije u sekundama kada se izvršava postupak za kritičnu razinu. Jedino vrijedi kada je 'korištenje vremena za smjernicu' istinito.

en: Sleep timeout computer when on battery
hr: Vremenski razmak do mirovanja računala na baterijskom napajanju

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
hr: Razdoblje nedjelovanja u sekundama koje treba računalo na baterijskom napajanju prije prelaska u mirovanje.

en: Sleep timeout computer when on AC
hr: Vremenski razmak do mirovanja računala na mrežnom napajanju

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
hr: Razdoblje nedjelovanja u sekundama koje treba računalo na mrežnom napajanju prije prelaska u mirovanje.

en: Sleep timeout computer when on UPS
hr: Vremenski razmak do mirovanja računala na napajanju UPS-om

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
hr: Razdoblje nedjelovanja u sekundama koje treba računalo napajano UPS-om prije prelaska u mirovanje.

en: Sleep timeout display when on AC
hr: Vremenski razmak do mirovanja zaslona na mrežnom napajanju

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
hr: Razdoblje u sekundama prije prelaska zaslona u mirovanje kada je računalo na mrežnom napajanju.

en: Sleep timeout display when on battery
hr: Vremenski razmak do mirovanja zaslona na baterijskom napajanju

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
hr: Razdoblje nedjelovanja u sekundama koje treba računalo na baterijskom napajanju prije prelaska zaslona u mirovanje.

en: Sleep timeout display when on UPS
hr: Vremenski razmak do mirovanja zaslona na napajanju UPS-om

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
hr: Razdoblje nedjelovanja u sekundama koje treba računalo na baterijskom napajanju prije prelaska zaslona u mirovanje.

en: If sounds should be used
hr: Treba li koristiti zvukove

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
hr: Ako treba koristiti zvukove kad je energija kritično niska, ili su zahtjevi za onemogućavanje spriječili smjernicu djelovanja.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
hr: Ako prilagodbe i statističke stavke trebaju biti prikazane u skočnom izborniku

en: When to show the notification icon
hr: Kada prikazati sličicu upozorenja

en: Display options for the notification icon.
hr: Prikaži mogućnosti za sličicu upozorenja.

en: Power Management
hr: Energetsko upravljanje

en: Configure power management
hr: Postavi energetsko upravljanje

en: Power Statistics
hr: Energetska statistika

en: Observe power management
hr: Promotri energetsko upravljanje

en: Details
hr: Pojedinosti

en: Graph type:
hr: Vrsta grafikona:

en: Data length:
hr: Podatkovna duljina:

en: There is no data to display.
hr: Nema podataka za prikaz.

en: Use smoothed line
hr: Koristi uglađenu crtu

en: Show data points
hr: Pokaži podatkovne točke

en: History
hr: Povijest

en: Statistics
hr: Statistika

en: Power Management Preferences
hr: Prilagodbe energetskog upravljanja

en: Make Default
hr: Učini zadanim

en: _Close
hr: _Zatvori

en: Put computer to _sleep when inactive for:
hr: Postavi računalo u _mirovanje nakon nedjelovanja od:

en: When laptop lid is cl_osed:
hr: Kada se poklopac prijenosnika za_klopi:

en: Actions
hr: Akcije

en: Put _display to sleep when inactive for:
hr: Postavi _zaslon u mirovanje nakon nedjelovanja od:

en: Set display _brightness to:
hr: Postavi zaslonsku _svjetlinu na:

en: Di_m display when idle
hr: Za_tamni zaslon u mirovanju

en: Display
hr: Prikaz

en: On AC Power
hr: Na mrežnom napajanju

en: When battery po_wer is critically low:
hr: Kada je baterijska en_ergija kritično nisko:

en: _Reduce backlight brightness
hr: _Snizi pozadinsko osvjetljenje

en: On Battery Power
hr: Na baterijskom napajanju

en: When UPS power is l_ow:
hr: Kada je energija UPS-a n_iska:

en: When UPS power is _critically low:
hr: Kada je energija UPS-a kritično niska:

en: On UPS Power
hr: Na napajanju UPS-om

en: When the power _button is pressed:
hr: Kada je pritisnut _gumb napajanja:

en: When the _suspend button is pressed:
hr: Kada je pritisnut gumb _obustave rada:

en: _Never display an icon
hr: _Nikad ne prikazuj sličicu

en: _Only display an icon when battery power is low
hr: _Prikaži sličicu jedino kada je energija baterije niska

en: Only display an icon when charging or _discharging
hr: Prikaži sličicu jedino kada traje punjenje ili _pražnjenje

en: Only display an icon when a battery is p_resent
hr: Prikaži sličicu jedino kada je baterija p_ostavljena

en: _Always display an icon
hr: _Uvijek prikazuj sličicu

en: Notification Area
hr: Obavjesna površina

en: General
hr: Općenito

en: Set the current brightness
hr: Prilagodi trenutnu svjetlinu

en: Get the current brightness
hr: Saznaj trenutnu svjetlinu

en: Get the number of brightness levels supported
hr: Saznaj broj podržanih razina svjetline

en: MATE Power Manager Backlight Helper
hr: Pomoćnik za pozadinsko osvjetljenje energetskog upravitelja MATE-a

en: No valid option was specified
hr: Nijedna valjana mogućnost nije bila naznačena

en: No backlights were found on your system
hr: Pozadinsko osvjetljenje nije pronađeno na tvom sustavu

en: Could not get the value of the backlight
hr: Nije moguće saznati vrijednost pozadinskog osvjetljenja

en: Could not get the maximum value of the backlight
hr: Nije moguće saznati najvišu vrijednost pozadinskog osvjetljenja

en: This program can only be used by the root user
hr: Ovaj program može koristiti jedino natkorisnik

en: This program must only be run through pkexec
hr: Ovaj program se smije pokretati samo kroz pkexec

en: Could not set the value of the backlight
hr: Nije moguće postaviti vrijednost pozadinskog osvjetljenja

en: Unknown time
hr: Nepoznato vrijeme

en: Show version of installed program and exit
hr: Prikaži inačicu ugrađenog programa i izađi

en: Exit after a small delay (for debugging)
hr: Izađi nakon male odgode (za uklanjanje neispravnosti)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
hr: Izađi nakon što je upravitelj učitan (za uklanjanje neispravnosti)

en: MATE Power Manager
hr: Energetski upravitelj MATE-a

en: Battery is very low
hr: Baterija je na vrlo niskoj razini

en: Power plugged in
hr: Napajanje priključeno

en: Power unplugged
hr: Napajanje isključeno

en: Lid has opened
hr: Poklopac je otvoren

en: Lid has closed
hr: Poklopac je zaklopljen

en: Battery is low
hr: Baterija je na niskoj razini

en: Battery is full
hr: Baterija je puna

en: Suspend started
hr: Obustava rada pokrenuta

en: Resumed
hr: Vraćeno

en: Suspend failed
hr: Obustava rada neuspjela

en: Computer failed to suspend.
hr: Računalo nije uspjelo obustaviti rad.

en: Failed to suspend
hr: Neuspjela obustava rada

en: Computer failed to hibernate.
hr: Računalo se nije uspjelo hibernirati.

en: Failed to hibernate
hr: Hibernacija nije uspjela

en: Failure was reported as:
hr: Neuspjeh je prijavljen kao:

en: Visit help page
hr: Posjeti stranicu pomoći

en: Display DPMS activated
hr: Zaslonski DPMS pokrenut

en: On battery power
hr: Na baterijskom napajanju

en: Laptop lid is closed
hr: Poklopac prijenosnika je zaklopljen

en: Power Information
hr: Obavijesti o napajanju

en: Battery may be broken
hr: Baterija je možda neispravna

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
hr: Baterija ima vrlo niski kapacitet (%1.1f%%), što znači da je možda stara ili neispravna.

en: Battery Discharging
hr: Baterija se prazni

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
hr: %s baterijske energije preostaje (%.0f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
hr: %s se prazni (%.0f%%)

en: UPS Discharging
hr: UPS se prazni

en: %s of UPS backup power remaining (%.0f%%)
hr: %s pričuvne energije UPS-a preostaje (%.0f%%)

en: Battery low
hr: Baterija na niskoj razini

en: Laptop battery low
hr: Baterija prijenosnika na niskoj razini

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
hr: Približno <b>%s</b> preostaje (%.0f%%)

en: UPS low
hr: UPS na niskoj razini

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS backup power (%.0f%%)
hr: Približno <b>%s</b> preostale pričuvne energije UPS-a (%.0f%%)

en: Mouse battery low
hr: Baterija miša na niskoj razini

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
hr: Bežični miš je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Keyboard battery low
hr: Baterija tipkovnice na niskoj razini

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
hr: Bežična tipkovnica je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: PDA battery low
hr: Baterija osobnog džepnog računala na niskoj razini

en: PDA is low in power (%.0f%%)
hr: Osobno džepno računalo je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
hr: Baterija mobitela na niskoj razini

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
hr: Mobitel je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Media player battery low
hr: Baterija multimedijskog izvođača na niskoj razini

en: Media player is low in power (%.0f%%)
hr: Multimedijski izvođač je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Tablet battery low
hr: Baterija tabletnog računala na niskoj razini

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
hr: Tabletno računalo je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
hr: Baterija priključenog računala na niskoj razini

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
hr: Priključeno računalo je na niskoj razini energije (%.0f%%)

en: Battery critically low
hr: Baterija na kritično niskoj razini

en: Laptop battery critically low
hr: Baterija prijenosnika na kritično niskoj razini

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
hr: Uključi svoj mrežni ispravljač za izbjegavanje gubitka podataka.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će vrlo brzo obustaviti rad ako se ne priključi na napajanje.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će se vrlo brzo hibernirati ako se ne priključi na napajanje.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
hr: Računalo će se vrlo brzo isključiti ako se ne priključi na napajanje.

en: UPS critically low
hr: UPS na kritično niskoj razini

en: Approximately <b>%s</b> of remaining UPS power (%.0f%%). Restore AC power to your computer to avoid losing data.
hr: Približno <b>%s</b> preostale energije UPS-a (%.0f%%). Vrati mrežno napajanje svom računalu za izbjegavanje gubitka podataka.

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Bežični miš je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Bežična tipkovnica je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Osobno džepno računalo je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Mobitel je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Multimedijski izvođač je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
hr: Tabletno računalo je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Ovaj uređaj će uskoro prestati raditi ako se ne napuni.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
hr: Spojeno računalo je na vrlo niskoj razini energije (%.0f%%). Uređaj će se uskoro isključiti ako se ne napuni.

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
hr: Baterija je ispod kritične razine pa će se ovo računalo <b>isključiti</b> kada se baterija potpuno isprazni.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
hr: Baterija je ispod kritične razine pa će rad ovog računala biti privremeno obustavljen.<br><b>NAPOMENA:</b>Mala količina struje je potrebna za održavanje računala u stanju obustave.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hr: Baterija je ispod kritične razine pa će se ovo računalo hibernirati.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hr: Baterija je ispod kritične razine pa će se ovo računalo isključiti.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
hr: UPS je ispod kritične razine pa će se ovo računalo <b>isključiti</b> kada se UPS potpuno isprazni.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
hr: UPS je ispod kritične razine pa će se ovo računalo hibernirati.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
hr: UPS je ispod kritične razine pa će se ovo računalo isključiti.

en: MATE Power Preferences
hr: Energetske prilagodbe MATE-a

en: Shutdown
hr: Isključi

en: Suspend
hr: Obustavi

en: Hibernate
hr: Hiberniraj

en: Blank screen
hr: Zatamnjeni zaslon

en: Ask me
hr: Pitaj me

en: Do nothing
hr: Ne čini ništa

en: Never
hr: Nikada

en: Rate
hr: Protok

en: Charge
hr: Punjenje

en: Time to full
hr: Vrijeme do napunjenosti

en: Time to empty
hr: Vrijeme do ispražnjenosti

en: 10 minutes
hr: 10 minuta

en: 2 hours
hr: 2 sata

en: 6 hours
hr: 6 sati

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Charge profile
hr: Opis punjenja

en: Discharge profile
hr: Opis pražnjenja

en: Charge accuracy
hr: Točnost punjenja

en: Discharge accuracy
hr: Točnost pražnjenja

en: Attribute
hr: Obilježje

en: Value
hr: Vrijednost

en: Image
hr: Slika

en: Description
hr: Opis

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Device
hr: Uređaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Vendor
hr: Isporučitelj

en: Serial number
hr: Serijski broj

en: Supply
hr: Opskrba

en: Refreshed
hr: Osvježeno

en: Present
hr: Prisutno

en: Rechargeable
hr: Punjivo

en: State
hr: Stanje

en: Energy
hr: Energija

en: Energy when empty
hr: Energija u ispražnjenom stanju

en: Energy when full
hr: Energija u napunjenom stanju

en: Energy (design)
hr: Energija (predviđena)

en: Voltage
hr: Napon

en: Percentage
hr: Postotak

en: Capacity
hr: Kapacitet

en: Technology
hr: Tehnologija

en: Online
hr: Na mreži

en: Device Information
hr: Obavijest o uređaju

en: Device History
hr: Povijest uređaja

en: Device Profile
hr: Opis uređaja

en: Time elapsed
hr: Proteklo vrijeme

en: Power
hr: Energija

en: Cell charge
hr: Napunjenost ćelije

en: Predicted time
hr: Predviđeno vrijeme

en: Correction factor
hr: Faktor ispravljanja

en: Prediction accuracy
hr: Točnost predviđanja

en: Select this device at startup
hr: Odaberi ovaj uređaj pri pokretanju

en: %s remaining
hr: %s preostalo

en: _Preferences
hr: _Prilagodbe

en: %s not present
hr: %s nije prisutno

en: %s charging (%.1f%%)
hr: %s se puni (%.1f%%)

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
hr: Baterija je potpuno napunjena.
    Omogućava prijenosniku vrijeme rada od %s

en: %s is fully charged
hr: %s je potpuno napunjena

en: %s %s remaining (%.1f%%)
hr: %s %s preostaje (%.1f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
hr: %s se prazni (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
hr: %s %s do napunjenosti (%.1f%%)
    Omogućava vrijeme rada baterije od %s

en: %s %s until charged (%.1f%%)
hr: %s %s do napunjenosti (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
hr: %s u čekanju pražnjenja (%.1f%%)

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
hr: %s u čekanju punjenja (%.1f%%)

en: %s empty
hr: %s prazna

en: Product:
hr: Proizvod:

en: Status:
hr: Stanje:

en: Missing
hr: Nedostaje

en: Charged
hr: Napunjeno

en: Charging
hr: Punjenje

en: Discharging
hr: Pražnjenje

en: Percentage charge:
hr: Postotak naboja:

en: Vendor:
hr: Isporučitelj:

en: Technology:
hr: Tehnologija:

en: Serial number:
hr: Serijski broj:

en: Charge time:
hr: Vrijeme punjenja:

en: Discharge time:
hr: Vrijeme pražnjenja:

en: Excellent
hr: Izvrsno

en: Good
hr: Dobro

en: Fair
hr: Zadovoljavajuće

en: Poor
hr: Slaba

en: Capacity:
hr: Kapacitet:

en: Current charge:
hr: Trenutni naboj:

en: Last full charge:
hr: Posljednje potpuno punjenje:

en: Design charge:
hr: Predviđeni naboj:

en: Charge rate:
hr: Protok punjenja:

en: Lithium Ion
hr: Litijev ion

en: Lithium Polymer
hr: Litij-polimer

en: Lithium Iron Phosphate
hr: Litijev željezni fosfat

en: Lead acid
hr: Elektrolit

en: Nickel Cadmium
hr: Nikal-kadmij

en: Nickel metal hydride
hr: Niklov metalni hidrid

en: Unknown technology
hr: Nepoznata tehnologija

en: Empty
hr: Prazno

en: Waiting to charge
hr: Čekanje na punjenje

en: Waiting to discharge
hr: Čekanje na pražnjenje

en: Unknown state
hr: Nepoznato stanje
