mate-power-manager 1.25.0 - en to ia translation catalogue (8 entries)

en: _About
ia: _Re

en: History
ia: Historia

en: _Close
ia: _Clauder

en: Never
ia: Nunquam

en: Image
ia: Imagine

en: Unknown
ia: Incognite

en: Yes
ia: Si

en: Type
ia: Typo
