mate-power-manager 1.25.0 - en to ie translation catalogue (17 entries)

en: _About
ie: _Pri

en: _Help
ie: Au_xilie

en: Details
ie: Detallies

en: History
ie: Diarium

en: _Close
ie: _Clúder

en: Actions
ie: Actiones

en: Display
ie: Monstrar

en: Notification Area
ie: Area de notificationes

en: Never
ie: Nequande

en: Rate
ie: Percentage

en: Value
ie: Valore

en: Description
ie: Descrition

en: Unknown
ie: Ínconosset

en: Device
ie: Aparate

en: Type
ie: Tip

en: _Preferences
ie: _Preferenties

en: Empty
ie: Vacui
