mate-power-manager 1.25.0 - en to ig translation catalogue (12 entries)

en: _About
ig: _Maka

en: _Help
ig: _Nnyemaka

en: History
ig: Ntọala

en: _Close
ig: _Mechie

en: Display
ig: Gosi

en: Notification Area
ig: Mpaghara ebe ọmụmaọkwa

en: General
ig: Zurugbezurugbe

en: Image
ig: Inyogo

en: Description
ig: Nkọwa

en: Unknown
ig: Amaghị

en: Type
ig: Ụdị

en: _Preferences
ig: _Nkarachọ
