mate-power-manager 1.25.0 - en to kab translation catalogue (10 entries)

en: _About
kab: _Ɣef

en: _Help
kab: Ta_llalt

en: History
kab: Amazray

en: _Close
kab: _Mdel

en: Display
kab: Affichage

en: Never
kab: Jamais

en: Image
kab: Tugna

en: Description
kab: Asnummel

en: Unknown
kab: Arussin

en: Type
kab: Anaw
