mate-power-manager 1.25.0 - en to kk translation catalogue (182 entries)

en: LCD brightness : %d%%
kk: LCD жарықтылығы : %d%%

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _Help
kk: Көм_ек

en: Power Manager
kk: Эл. қорегін басқарушысы

en: Power management daemon
kk: Эл. қорегін басқару қызметі

en: Power Management
kk: Эл. қорегін басқару

en: Configure power management
kk: Эл. қорегін басқаруды баптау

en: Power Statistics
kk: Эл. қорегі статистикасы

en: Details
kk: Көбірек білу

en: Graph type:
kk: Диаграмма түрі:

en: Data length:
kk: Деректер ұзындығы:

en: There is no data to display.
kk: Көрсету үшін деректер жоқ.

en: Use smoothed line
kk: Тегістелген сызықты қолдану

en: Show data points
kk: Деректер нүктелерін көрсету

en: History
kk: Тарихы

en: Statistics
kk: Статистика

en: Power Management Preferences
kk: Эл. қорегін басқарудың баптаулары

en: Make Default
kk: Негізгі қылу

en: _Close
kk: Жа_бу

en: Put computer to _sleep when inactive for:
kk: Компьютерді ұ_йықтату, егер бос уақыты келесідей болса:

en: When laptop lid is cl_osed:
kk: Ноутбук қақпағы жаб_ылса:

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Put _display to sleep when inactive for:
kk: _Экранды ұйықтату, егер бос уақыты келесідей болса:

en: Set display _brightness to:
kk: Экран _жарықтылығын келесідей орнату:

en: Di_m display when idle
kk: Экран бос болған кезде жар_ықтылығын азайту

en: Display
kk: Көрсету

en: On AC Power
kk: Эл. желісі

en: When battery po_wer is critically low:
kk: Батарея зар_яды тым аз болса:

en: _Reduce backlight brightness
kk: Экран жарықтылығын а_зайту:

en: On Battery Power
kk: Батареядан жұмыс

en: When UPS power is l_ow:
kk: ҮҚК заряды _аз болса:

en: When UPS power is _critically low:
kk: ҮҚК заряды т_ым аз болса:

en: On UPS Power
kk: ҮҚК қорегінен жұмыс істеуде

en: When the power _button is pressed:
kk: Қ_орек батырмасы басылса:

en: When the _suspend button is pressed:
kk: Ұ_йықтату батырмасы басылса:

en: _Never display an icon
kk: Таңбашаны ешқаша_н көрсетпеу

en: _Only display an icon when battery power is low
kk: Таңбашаны т_ек батарея заряды аз болғанда көрсету

en: Only display an icon when charging or _discharging
kk: Таңбашаны тек заряд алғанда немесе бе_ргенде көрсету

en: Only display an icon when a battery is p_resent
kk: Таңбашаны тек батарея бар кезде көр_сету

en: _Always display an icon
kk: Таңбашаны әрқ_ашан көрсету

en: Notification Area
kk: Хабарламалар орны

en: General
kk: Жалпы

en: Set the current brightness
kk: Ағымдағы жарықтылықты орнату

en: Get the current brightness
kk: Ағымдағы жарықтылықты алу

en: This program can only be used by the root user
kk: Бұл бағдарламаны тек әкімші (root) пайдалана алады

en: Unknown time
kk: Уақыты белгісіз

note: Translators: This is %i days
en: %id
kk: %i күн

note: Translators: This is %i days %02i hours
en: %id%02ih
kk: %i күн %02i сағ

note: Translators: This is %i hours
en: %ih
kk: %i сағ

note: Translators: This is %i hours %02i minutes
en: %ih%02im
kk: %i сағ %02i мин

note: Translators: This is %2i minutes
en: %2im
kk: %2i мин

note: Translators: This is %2i minutes %02i seconds
en: %2im%02i
kk: %2i мин %02i сек

note: Translators: This is %2i seconds
en: %2is
kk: %2i сек

note: Translators: This is %.1f Watts
en: %.1fW
kk: %.1f Вт

note: Translators: This is %.1f Volts
en: %.1fV
kk: %.1f В

en: Show version of installed program and exit
kk: Орнатылған бағдарлама нұсқасын шығару және шығу

en: MATE Power Manager
kk: MATE эл. қорегін басқарушысы

en: Battery is very low
kk: Батареяның заряд шамасы өте аз

en: Power plugged in
kk: Эл. желісіне жалғанған

en: Power unplugged
kk: Эл. желісінен ажыратылған

en: Lid has opened
kk: Қақпақ ашылды

en: Lid has closed
kk: Қақпақ жабылды

en: Battery is low
kk: Батарея заряд шамасы аз

en: Battery is full
kk: Батареяның заряды толық

en: Suspend started
kk: Ұйықтату басталды

en: Visit help page
kk: Көмек парағын шолу

en: On battery power
kk: Батареядан жұмыс істеуде

en: Laptop lid is closed
kk: Ноутбук қақпағы жабық

en: Power Information
kk: Эл. қореқ ақпараты

en: Battery may be broken
kk: Батарея сынған болуы мүмкін

en: Battery Discharging
kk: Батарея зарядын беруде

en: %s discharging (%.0f%%)
kk: %s зарядын беруде(%.0f%%)

en: UPS Discharging
kk: UPS зарядын беруде

en: Battery low
kk: Батареяның заряд шамасы аз

en: Laptop battery low
kk: Ноутбук батареясының заряд шамасы аз

en: UPS low
kk: UPS заряд шамасы аз

en: Mouse battery low
kk: Тышқанның заряды аз

en: Wireless mouse is low in power (%.0f%%)
kk: Сымсыз тышқанның заряды аз (%.0f%%)

en: Keyboard battery low
kk: Пернетақтаның заряды аз

en: Wireless keyboard is low in power (%.0f%%)
kk: Сымсыз пернетақтаның заряды аз (%.0f%%)

en: PDA battery low
kk: ҚДК заряды аз

en: PDA is low in power (%.0f%%)
kk: ҚДК заряды аз (%.0f%%)

en: Cell phone battery low
kk: Ұялы телефонның батарея заряд шамасы аз

en: Cell phone is low in power (%.0f%%)
kk: Ұялы телефонның заряды аз (%.0f%%)

en: Media player battery low
kk: Медиа плеердің заряды аз

en: Media player is low in power (%.0f%%)
kk: Медиа плеердің заряды аз (%.0f%%)

en: Tablet battery low
kk: Планшеттің заряды аз

en: Tablet is low in power (%.0f%%)
kk: Планшеттің заряды аз (%.0f%%)

en: Attached computer battery low
kk: Жалғанған компьютердің заряды аз

en: Attached computer is low in power (%.0f%%)
kk: Жалғанған компьютердің заряды аз (%.0f%%)

en: Battery critically low
kk: Батарея заряд шамасы өте аз

en: Laptop battery critically low
kk: Ноутбук батареясының заряд шамасы өте аз

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада гибернацияланады.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
kk: Компьютер эл. желісіне жалғанбаса, жақын арада сөндіріледі.

en: UPS critically low
kk: UPS заряд шамасы өте аз

en: Wireless mouse is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз тышқанның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Wireless keyboard is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Сымсыз пернетақтаның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: PDA is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: ҚДК заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Cell phone is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Ұялы телефонның заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Media player is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Медиа плеердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Tablet is very low in power (%.0f%%). This device will soon stop functioning if not charged.
kk: Планшеттің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: Attached computer is very low in power (%.0f%%). The device will soon shutdown if not charged.
kk: Жалғанған компьютердің заряд шамасы тым аз (%.0f%%). Бұл құрылғы зарядталмаса, жақын арада жұмысын тоқтатады.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір гибернациялады.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
kk: Батареяның заряд шамасы критикалық шамасынан аз және компьютер қазір сөндіріледі.

en: MATE Power Preferences
kk: MATE эл. қорегі баптаулары

en: Shutdown
kk: Сөндіру

en: Suspend
kk: Ұйықтату

en: Hibernate
kk: Гибернация

en: Blank screen
kk: Экранды тазарту

en: Ask me
kk: Менен сұрау

en: Do nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Never
kk: Ешқашан

en: Charge
kk: Заряд алу

en: 10 minutes
kk: 10 минут

en: 2 hours
kk: 2 сағат

en: 6 hours
kk: 6 сағат

en: 1 day
kk: 1 күн

en: 1 week
kk: 1 апта

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мәні

en: Image
kk: Сурет

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Yes
kk: Иә

en: No
kk: Жоқ

en: Device
kk: Құрылғы

en: Type
kk: Түрі

en: Vendor
kk: Өндіруші

en: Model
kk: Модель

en: Supply
kk: Жаратылатын заттар

en: Refreshed
kk: Жаңартылған

en: Present
kk: Бар

en: Rechargeable
kk: Зарядтауға болады

en: State
kk: Күйі

en: Energy
kk: Энергиясы

en: Energy when empty
kk: Бос болғандағы энергиясы

en: Energy when full
kk: Толық болғандағы энергиясы

en: Energy (design)
kk: Энергиясы (дизайн)

en: Voltage
kk: Вольтаж

en: Percentage
kk: Пайызы

en: Capacity
kk: Сыйымдылығы

en: Technology
kk: Технологиясы

en: Online
kk: Желіде

en: Device Information
kk: Құрылғы ақпараты

en: Power
kk: Дәрежеге енгізу

en: %s remaining
kk: %s қалды

en: _Preferences
kk: Баптаулар

en: %s not present
kk: %s жоқ болып тұр

en: %s charging (%.1f%%)
kk: %s зарядталуда (%.1f%%)

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
kk: Батарея толығымен зарядталған.
    %s ноутбуктың жұмыс уақытына жетеді

en: %s is fully charged
kk: %s толық зарядталған

en: %s %s remaining (%.1f%%)
kk: %s %s қалды (%.1f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
kk: %s зарядын беруде (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
kk: %s %s зарядталғанға дейін (%.1f%%)
    %s ноутбуктың жұмыс уақытына жетеді

en: %s %s until charged (%.1f%%)
kk: %s %s зарядталғанға дейін (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
kk: %s зарядын беруді күтуде (%.1f%%)

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
kk: %s зарядталуды күтуде (%.1f%%)

en: %s empty
kk: %s бос

en: Product:
kk: Өнім:

en: Status:
kk: Мәртебе:

en: Missing
kk: Жоқ болып тұр

en: Charged
kk: Зарядталған

en: Charging
kk: Зарядталуда

en: Discharging
kk: Зарядын беруде

en: Percentage charge:
kk: Заряд пайызы:

en: Vendor:
kk: Өндіруші:

en: Technology:
kk: Технологиясы:

en: Serial number:
kk: Сериялық нөмірі:

en: Model:
kk: Модель:

en: Charge time:
kk: Заряд алу уақыты:

en: Discharge time:
kk: Заряд беру уақыты:

en: Excellent
kk: Тамаша

en: Good
kk: Жақсы

en: Fair
kk: Жақсы

en: Poor
kk: Нашар

en: Capacity:
kk: Сыйымдылығы:

en: Current charge:
kk: Ағымдағы заряды:

en: Last full charge:
kk: Соңғы толық заряды:

en: Design charge:
kk: Дизайн заряды:

en: Lead acid
kk: Сілтілі-қышқылды

en: Empty
kk: Бос

en: Unknown state
kk: Қалып-күйі белгісіз
