mate-power-manager 1.25.0 - en to ks translation catalogue (8 entries)

en: _About
ks: बारे मंज (_A)

en: _Help
ks: मदद (_H)

en: _Close
ks: बंद करिव (_C)

en: General
ks: आम

en: Value
ks: मान

en: Image
ks: फोटो (_I)

en: Yes
ks: आ

en: No
ks: न
