mate-power-manager 1.25.0 - en to ku translation catalogue (72 entries)

en: _About
ku: _Der barê

en: _Help
ku: _Alîkarî

en: Power Manager
ku: Gerînendeyê Hêzê

en: Power management daemon
ku: Gerînendeyê hêzê yê veşartî

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
ku: Dema sekinandinê de tiştên divên werine kirin; xewa zivistanê, rawestîne, ne yek jî

en: Battery critical low action
ku: Batarya gelekî kêm bûye

en: LCD brightness when on AC
ku: Dema çavkaniya hêzê herdemî be LCD xuyadike

en: Suspend button action
ku: Bişkoja rawestandinê

en: Hibernate button action
ku: Bişkoka rawestandinê

en: Power button action
ku: Bişkoka hêzê

en: Laptop lid close action on battery
ku: Dema çavkanî pîl be bişkoja girtina qalpaxa computerê destan

en: Laptop lid close action when on AC
ku: bişkoja girtina qalpaxa computerê destan dema çavkanî herdemî be AC

en: Whether to use time-based notifications
ku: Agahdarkirinên mawedarî

en: Check CPU load before sleeping
ku: Beriya xewê CPU kontrol bike

en: Use mate-screensaver lock setting
ku: Mîhengên kilîtkirina dîmenderparêza-Mate bikar bîne

en: Lock screen on suspend
ku: Di dema rawestandina bi sînor de qapaxê bigire

en: Lock screen on hibernate
ku: Di dema rawstandinê de qapaxê bigire

en: Sleep timeout computer when on battery
ku: Dema bi pîlan dixebite, maweya demxelasbûna xewê (Kompîtur)

en: Sleep timeout computer when on AC
ku: Dema fîş tê de be, maweya demxelasbûna xewê (Kompîtur)

en: Sleep timeout display when on AC
ku: Dema fîş tê de be, maweya demxelasbûna xewê  (Dîmender)

en: Sleep timeout display when on battery
ku: Dema bi pîlan dixebite, maweya demxelasbûna xewê (Dîmender)

en: When to show the notification icon
ku: Rewşên ku wê sembola agahdarkirinê werine xuyanî

en: Power Management
ku: Rêveberiya hêzê

en: Configure power management
ku: Mîhengkirina rêvebiriya hêzê

en: Details
ku: Hûragahî

en: History
ku: Dîrok

en: Power Management Preferences
ku: Bijartekên Rêveberiya Hêzê

en: _Close
ku: _Bigire

en: Actions
ku: Çalakî

en: Set display _brightness to:
ku: Biriqandina dîmenderê li vê nirxê mîheng bike

en: Display
ku: Dîmen

en: Notification Area
ku: Qada danezanan

en: General
ku: Giştî

en: Unknown time
ku: Mawe nayê zanîn

en: Power Information
ku: Agahiya Hêzê

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
ku: Asta pîl di bin asta krîtîk de ye, dema pîl temamî vala bide wê kompîtur <b>wê were girtin</b>

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
ku: Asta pîl di bin asta krîtîk de ye, wê kompîtur were rawestandin. <br><b>BALDARÎ:</b> Dema kompîtur rawestandî be pêwist e hebikî hêz hebe.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
ku: Radeya Pîlê gelekî kême û ev computer dike ku were temirandin.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
ku: Radeya Pîlê gelekî kême û ev computer dike ku were girtin.

en: Shutdown
ku: Bigire

en: Suspend
ku: Têxe xewê

en: Hibernate
ku: Xewa kûr

en: Blank screen
ku: Dîmenê reş bike

en: Do nothing
ku: Tiştekî neke

en: Never
ku: Tu car

en: Rate
ku: Rêje

en: Value
ku: Nirx

en: Image
ku: Wêne

en: Description
ku: Daxuyanî

en: Unknown
ku: Nenas

en: Yes
ku: Erê

en: No
ku: Na

en: Device
ku: Cîhaz

en: Type
ku: Cure

en: Device Information
ku: Agahiyên Cîhaz

en: _Preferences
ku: _Vebijêrk

en: Product:
ku: Berhem:

en: Status:
ku: Rewş:

en: Missing
ku: Winda

en: Charged
ku: Tije

en: Charging
ku: Tije Dibe

en: Discharging
ku: Vala Dibe

en: Percentage charge:
ku: Guherîna Ji Sedî (%)

en: Vendor:
ku: Fîrma:

en: Technology:
ku: Teknolojî:

en: Serial number:
ku: Nimroya Serî:

en: Excellent
ku: Gelek baş

en: Good
ku: Baş

en: Fair
ku: Navîn

en: Poor
ku: Lawaz

en: Capacity:
ku: Kapasîte:

en: Lead acid
ku: Asîta Risasê
