mate-power-manager 1.25.0 - en to ku_IQ translation catalogue (41 entries)

en: _About
ku_IQ: _دەربارە

en: _Help
ku_IQ: _یارمەتی

en: Power Manager
ku_IQ: بەڕێوەبەری وزە

en: Notify when fully charged
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە لەکاتی پڕبوونی بارگاویبوون

en: Notify on a low power
ku_IQ: ئاگادارکردنەوە لە کەمی وزە

en: History
ku_IQ: مێژوو

en: _Close
ku_IQ: _داخستن

en: General
ku_IQ: گشتی

en: Blank screen
ku_IQ: پەردەی خاڵی

en: Ask me
ku_IQ: پرسیارم لێبکە

en: Do nothing
ku_IQ: هیچ مەکە

en: Never
ku_IQ: هەرگیز

en: Rate
ku_IQ: هەڵسەنگاندن

en: 10 minutes
ku_IQ: 10 خولەک

en: 2 hours
ku_IQ: 2 کاتژمێر

en: 6 hours
ku_IQ: 6 کاتژمێر

en: 1 day
ku_IQ: 1 ڕۆژ

en: 1 week
ku_IQ: 1 حەفتە

en: Value
ku_IQ: نرخ

en: Image
ku_IQ: وێنە

en: Description
ku_IQ: پێناسە

en: Unknown
ku_IQ: نەزانراو

en: Yes
ku_IQ: بەڵێ

en: No
ku_IQ: نەخێر

en: Device
ku_IQ: ئامێر

en: Type
ku_IQ: جۆر

en: Serial number
ku_IQ: ژمارەی زنجیرەیی

en: Energy
ku_IQ: وزە

en: Percentage
ku_IQ: ڕێژەی سەدی

en: Technology
ku_IQ: تەکنەلۆژیا

en: Online
ku_IQ: سەرهێڵ

en: Device Information
ku_IQ: زانیاری ئامێر

en: Device History
ku_IQ: مێژووی ئامێر

en: Power
ku_IQ: وزە

en: _Preferences
ku_IQ: _هەڵبژاردەکان

en: Product:
ku_IQ: بەرهەم:

en: Technology:
ku_IQ: تەکنەلۆژیا:

en: Good
ku_IQ: باش

en: Lithium Ion
ku_IQ: لیسیۆم ئایۆن

en: Unknown technology
ku_IQ: تەکنەلۆژیای نەناسراو

en: Empty
ku_IQ: بەتاڵ
