mate-power-manager 1.25.0 - en to ky translation catalogue (50 entries)

en: _About
ky: Программа _жөнүндө

en: _Help
ky: _Жардам

en: Details
ky: Деталдар

en: History
ky: Тарых

en: Statistics
ky: Статистика

en: Make Default
ky: Жарыяланбас кылуу

en: _Close
ky: _Жабуу

en: Actions
ky: Командалар

en: Display
ky: Көрсөтүү

en: Notification Area
ky: Кабарландыруу жери

en: General
ky: Жалпы

en: %i %s %i %s
ky: %i %s, %i %s

en: Never
ky: Эч качан

en: 10 minutes
ky: 10 минута

en: 2 hours
ky: 2 саат

en: 6 hours
ky: 6 саат

en: 1 day
ky: 1 күн

en: 1 week
ky: 1 жума

en: Value
ky: Мааниси

en: Image
ky: Сүрөт

en: Description
ky: Баяндамасы

en: Unknown
ky: Белгисиз

en: Yes
ky: Ооба

en: No
ky: Жок

en: Device
ky: Түзүлүш

en: Type
ky: Түрү

en: Vendor
ky: Иштеп чыгаруучу

en: Model
ky: Модель

en: State
ky: Абал

en: Energy
ky: Энергия

en: Voltage
ky: Шыкалуу

en: Percentage
ky: Пайыз

en: Technology
ky: Технология

en: _Preferences
ky: _Ырастоолор

en: Product:
ky: Продукту:

en: Status:
ky: Абалы:

en: Charged
ky: Заряддалган

en: Charging
ky: Заряддалууда

en: Percentage charge:
ky: Заряд пайызы:

en: Vendor:
ky: Иштеп чыгаруучу:

en: Technology:
ky: Технология:

en: Model:
ky: Модели:

en: Good
ky: жакшы

en: Poor
ky: жаман

en: Lithium Ion
ky: Литий-ион

en: Lithium Polymer
ky: Литий-полимер

en: Lithium Iron Phosphate
ky: Литий-фосфат

en: Nickel Cadmium
ky: Никель-кадмий

en: Unknown technology
ky: Белгисиз технология

en: Empty
ky: Бош
