mate-power-manager 1.25.0 - en to li translation catalogue (11 entries)

en: _About
li: _Euver

en: _Help
li: _Hulp

en: History
li: Historie

en: _Close
li: _Sjloete

en: Notification Area
li: Mitdeilingegebeed

en: Never
li: Noets

en: Value
li: Waerd

en: Image
li: Aafbiljing

en: Description
li: Ómsjrieving

en: Device
li: Apperaat

en: Type
li: Tiep
