mate-power-manager 1.25.0 - en to lv translation catalogue (282 entries)

en: Power Manager Brightness Applet
lv: Barošanas pārvaldnieka spilgtuma sīklietotne

en: Adjusts laptop panel brightness.
lv: Pielāgo klēpjdatora paneļa spilgtumu.

en: Cannot connect to mate-power-manager
lv: Nevar pieslēgties pie mate-power-manager

en: Cannot get laptop panel brightness
lv: Nevar nolasīt klēpjdatora paneļa spilgtumu

en: LCD brightness : %d%%
lv: LCD spilgtums : %d%%

en: _About
lv: P_ar

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Brightness Applet Factory
lv: Spilgtuma sīklietotnes ražotne

en: Brightness Applet
lv: Spilgtuma sīklietotne

en: Power Manager Inhibit Applet
lv: Barošanas pārvaldnieka nomākšanas sīklietotne

en: Allows user to inhibit automatic power saving.
lv: Ļaut lietotājiem nomākt automātisko enerģijas taupīšanu.

en: Automatic sleep inhibited
lv: Automātiskās iemigšanas nomākta

en: Automatic sleep enabled
lv: Automātiskā iemigšana aktivizēta

en: Manual inhibit
lv: Pašrocīgā nomākšana

en: Inhibit Applet Factory
lv: Nomākšanas sīklietotnes ražotne

en: Inhibit Applet
lv: Nomākšanas sīklietotne

en: Power Manager
lv: Barošanas pārvaldnieks

en: Power management daemon
lv: Barošanas pārvaldnieka dēmons

en: Whether to hibernate, suspend or do nothing when inactive
lv: Vai sastindzināt, iesnaudināt vai nedarīt neko, kad neaktīvs

en: Battery critical low action
lv: Baterijas kritiski zema darbība

en: If the battery event should occur when the lid is shut and the power disconnected
lv: Vai vajadzētu notikt baterijas notikumiem, kad vāks ir aizvērts un strāva atvienota

en: If the battery lid close event should occur (for example 'Suspend when lid closed on battery') when the lid is previously shut and the AC power disconnected at a later time.
lv: Vai baterijas vāka aizvēršanas notikumam vajadzētu notikt (piemēram, 'Iesnaudināt, kad vāks baterijai aizvērts'), kad vāks iepriekš aizvērts un maiņstrāva atvienota vēlāk.

en: UPS critical low action
lv: Darbība, kad UPS tukšs

en: UPS low power action
lv: Darbība, kad UPS gandrīz tukšs

en: Allow backlight brightness adjustment
lv: Atļaut monitora spilgtuma pielāgošanu

en: If the screen brightness should be changed when switching between AC and battery power.
lv: Vai mainīt ekrāna spilgtumu, pārslēdzoties starp strāvas un bateriju barošanu.

en: Reduce the backlight brightness when on battery power
lv: Samazināt ekrāna spožumu darbojoties uz baterijas

en: If the screen should be reduced in brightness when the computer is on battery power.
lv: Vai, izmantojot baterijas strāvu, samazināt ekrāna spilgtumu.

en: The brightness of the screen when idle
lv: Ekrāna spožums, kad dīkstāvē

en: Dim the screen after a period of inactivity when on battery power
lv: Barojoties no akumulatora, samazināt ekrāna spilgtumu pēc bezdarbības brīža

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on battery power.
lv: Vai dīkstāvē vajadzētu samazināt ekrāna spilgtumu, lai ietaupītu enerģiju, izmantojot baterija strāvu.

en: The default amount of time to dim the screen after idle
lv: Noklusētais laiks, pēc kura aptumšot ekrānu, kad nekas netiek darīts

en: The default amount of time to dim the screen after idle.
lv: Noklusētais laiks, pēc kura aptumšot ekrānu, kad nekas netiek darīts.

en: LCD dimming amount when on battery
lv: LCD aptumšošanas mērs, kad izmanto baterijas strāvu

en: The amount to dim the brightness of the display when on battery power. Possible values are between 0 and 100.
lv: Apjoms, par kuru samazināt ekrāna gaišumu, kad dators izmanto baterijas strāvu. Iespējamās vērtības ir starp 0 un 100.

en: Dim the screen after a period of inactivity when on AC power
lv: Barojoties no strāvas, samazināt ekrāna spilgtumu pēc bezdarbības brīža

en: If the screen should be dimmed to save power when the computer is idle when on AC power.
lv: Vai dīkstāvē vajadzētu samazināt ekrāna spilgtumu, lai ietaupītu enerģiju, izmantojot maiņstrāvu.

en: Method used to blank screen on AC
lv: Metode, kas tiks izmantota ekrāna aptumšošanai izmantojot barošanas vadu

en: Method used to blank screen on battery
lv: Metode, kas tiks izmantota ekrāna aptumšošanai izmantojot bateriju

en: LCD brightness when on AC
lv: LCD spilgtums, kad izmanto maiņstrāvu

en: Suspend button action
lv: Iesnaudināšanas pogas darbība

en: Hibernate button action
lv: Sastindzināšanas pogas darbība

en: Power button action
lv: Barošanas pogas darbība

en: Laptop lid close action on battery
lv: Klēpjdatora vāka aizvēršanas darbība, kad izmanto baterijas strāvu

en: Laptop lid close action when on AC
lv: Klēpjdatora vāka aizvēršanas darbība, kad izmanto maiņstrāvu

en: Whether to use time-based notifications
lv: Vai lietot uz laika balstītus paziņojumus

en: If time based notifications should be used. If set to false, then the percentage change is used instead, which may fix a broken ACPI BIOS.
lv: Vai būtu jālieto laika balstīti paziņojumi. Ja uzstādīts uz aplams, tad tā vietā tiek lietotas procentuālās izmaiņas, kas var salabot salauztu ACPI BIOS.

en: Check CPU load before sleeping
lv: Pārbaudīt CPU pirms iesnaušanas

en: If the CPU load should be checked before doing the idle action.
lv: Vai būtu jāpārbauda CPU noslodze pirms dīkstāves darbību veikšanas.

en: Whether NetworkManager should disconnect before suspending or hibernating and connect on resume.
lv: Vai NetworkManager pirms iesnaušanās vai sastingšanas būtu jāatvienojas, un jāsavienojas atmostoties.

en: Use mate-screensaver lock setting
lv: Lietot mate-screensaver lock iestatījumu

en: Whether to use the screen lock setting of mate-screensaver to decide if the screen is locked after a hibernate, suspend or blank screen.
lv: Vai izmantot mate-screensaver ekrāna bloķēšanas iestatījumus, lai noteiktu vai bloķēt ekrānu atmodinot datoru vai ieslēdzot ekrānu.

en: Lock screen when blanked
lv: Slēgt ekrānu, kad tukšs

en: Lock screen on suspend
lv: Slēgt ekrānu, iesnaudinot datoru

en: Lock screen on hibernate
lv: Slēgt ekrānu sastindzinot

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery
lv: Vai būtu jārāda zemas baterijas strāvas brīdinājums bojātām baterijām

en: If we should show the low capacity warning for a broken battery.
lv: Vai būtu jārāda zemas baterijas strāvas brīdinājums bojātām baterijām.

en: Notify when AC adapter is disconnected
lv: Paziņot, kad maiņstrāvas adapteris ir atvienots

en: If the user should be notified when the AC adapter is disconnected.
lv: Vai lietotājam būtu jāpaziņo, kad maiņstrāvas adapteris ir atvienots.

en: Notify when fully charged
lv: Paziņot, kad pilnībā pielādēts

en: If a notification message should be displayed when the battery is fully charged.
lv: Vai paziņojuma ziņojumam vajadzētu tikt attēlotam, kad baterija pilnība uzlādēta.

en: Notify on a sleep failure
lv: Ziņot par iemigšanas kļūdām

en: If a notification message should be displayed after suspend or hibernate failed.
lv: Vai pēc neveiksmīgas iesnaudināšanas vai sastindzināšanas rādīt attiecīgu paziņojumu.

en: The URI to show to the user on sleep failure
lv: URI, kuru rādīt lietotājam, kad neizdodas iesnausties

en: When sleep fails we can show the user a button to help fix the situation. Leave this blank if the button should not be shown.
lv: Kad neizdodas iesnausties, rādīt lietotājam pogu, lai palīdzētu labot radušos situāciju. Atstājiet tukšu, lai šo pogu nerādītu.

en: Notify on a low power
lv: Ziņot par zemu jaudu

en: If a notification message should be displayed when the battery is getting low.
lv: Vai paziņojuma ziņojumam vajadzētu tikt attēlotam, kad baterijas strāva tuvojas beigām.

en: Percentage considered low
lv: Procenti, ko uzskatīt kā zemus

en: Percentage considered critical
lv: Procenti, ko uzskatīt kritiskus

en: Percentage action is taken
lv: Pieņemta procentuālā darbība

en: The time remaining when low
lv: Atlikušais laiks, kad gandrīz tukša

en: The time remaining when critical
lv: Atlikušais laiks, kad tukša

en: The time remaining when action is taken
lv: Atlikušais laiks, kad tiek veikta darbība

en: Sleep timeout computer when on battery
lv: Laiks, līdz dators iesnaužas, kad izmanto bateriju

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before it goes to sleep.
lv: Laiks sekundēs, pirms dators iesnaužas aktivitātes trūkuma dēļ, kad tas izmanto baterijas strāvu.

en: Sleep timeout computer when on AC
lv: Laiks, līdz dators iesnaužas, kad izmanto maiņstrāvu

en: The amount of time in seconds the computer on AC power needs to be inactive before it goes to sleep.
lv: Laiks sekundēs, pirms dators iesnaužas aktivitātes trūkuma dēļ, kad tas izmanto maiņstrāvu.

en: Sleep timeout computer when on UPS
lv: Laiks, līdz dators iesnaužas, kad izmanto UPS

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before it goes to sleep.
lv: Laiks sekundēs, pirms dators iesnaužas aktivitātes trūkuma dēļ, kad tas izmanto UPS.

en: Sleep timeout display when on AC
lv: Laiks, līdz monitors iesnaužas, kad izmanto maiņstrāvu

en: The amount of time in seconds before the display goes to sleep when the computer is on AC power.
lv: Laiks sekundēs, pirms monitors iesnaužas, kad dators izmanto maiņstrāvu.

en: Sleep timeout display when on battery
lv: Laiks, līdz monitors iesnaužas, kad izmanto bateriju

en: The amount of time in seconds the computer on battery power needs to be inactive before the display goes to sleep.
lv: Laiks sekundēs, pirms dators iesnaužas aktivitātes trūkuma dēļ, kad dators izmanto baterijas strāvu.

en: Sleep timeout display when on UPS
lv: Laiks, līdz monitors iesnaužas, kad izmanto UPS

en: The amount of time in seconds the computer on UPS power needs to be inactive before the display goes to sleep.
lv: Laiks sekundēs, pirms monitors iesnaužas aktivitātes trūkuma dēļ, kad  dators izmanto UPS.

en: If sounds should be used
lv: Vai vajadzetu lietot skaņas

en: If sounds should be used when the power is critically low, or inhibit requests have stopped the policy action.
lv: Vai būtu jālieto skaņas, kad bateriju līmenis ir kritiski zems, vai arī nomākšanas pieprasījums ir pārtraucis politikas darbību.

en: If preferences and statistics items should be shown in the context menu
lv: Vai iestatījumu un statistiku rādīt konteksta izvēlnē

en: When to show the notification icon
lv: Kad rādīt paziņojuma ikonu

en: Power Management
lv: Barošanas pārvaldība

en: Configure power management
lv: Konfigurēt barošanas pārvaldību

en: Power Statistics
lv: Barošanas statistika

en: Observe power management
lv: Pārlūkot barošanas pārvaldību

en: Details
lv: Detaļas

en: Graph type:
lv: Grafika tips:

en: Data length:
lv: Datu garums:

en: There is no data to display.
lv: Nav datu, ko attēlot.

en: Use smoothed line
lv: Izmantot noapaļotu līniju

en: Show data points
lv: Rādīt datu punktus

en: History
lv: Vēsture

en: Statistics
lv: Statistika

en: Power Management Preferences
lv: Barošanas pārvaldnieka iestatījumi

en: Make Default
lv: Padarīt par noklusēto

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: Put computer to _sleep when inactive for:
lv: Iemidzināt datoru, kad ta_s ir neaktīvs:

en: When laptop lid is cl_osed:
lv: Kad k_lēpjdatora vāks ir aizvērts:

en: Actions
lv: Darbības

en: Put _display to sleep when inactive for:
lv: Iemi_dzināt monitoru, kad dators ir neaktīvs:

en: Set display _brightness to:
lv: Iestatīt monitora _spilgtumu uz:

en: Di_m display when idle
lv: Aptu_mšot ekrānu, kad nekas netiek darīts

en: Display
lv: Attēlot

en: On AC Power
lv: Izmantojot vadu

en: When battery po_wer is critically low:
lv: Kad baterijas ir _tukšas:

en: _Reduce backlight brightness
lv: Samazināt ek_rāna spilgtumu

en: On Battery Power
lv: Izmanto bateriju

en: When UPS power is l_ow:
lv: Kad UPS ir _gandrīz tukšs:

en: When UPS power is _critically low:
lv: Kad UPS ir _tukšs:

en: On UPS Power
lv: Izmantojot UPS

en: When the power _button is pressed:
lv: Kad ieslēgšanas _poga ir nospiesta:

en: When the _suspend button is pressed:
lv: Kad ie_snaudināšanas poga ir nospiesta:

en: _Never display an icon
lv: _Nekad nerādīt ikonu

en: _Only display an icon when battery power is low
lv: Rādīt ikonu _tikai tad, kad baterija ir tukša

en: Only display an icon when charging or _discharging
lv: Radīt ikonu tikai tad, kad baterija lā_dējas vai izlādējas

en: Only display an icon when a battery is p_resent
lv: _Rādīt ikonu tikai tad, kad ir baterija

en: _Always display an icon
lv: _Vienmēr rādīt ikonu

en: Notification Area
lv: Paziņojumu lauks

en: General
lv: Vispārīgs

en: Set the current brightness
lv: Iestatīt patreizējo spožumu

en: Get the current brightness
lv: Iegūt patreizējo spožumu

en: Get the number of brightness levels supported
lv: Iegūt atbalstīto spožuma līmeņu skaitu

en: MATE Power Manager Backlight Helper
lv: MATE Barošanas Pārvaldnieka Apgaismojuma Palīgs

en: No valid option was specified
lv: Nav izvēlēta derīga iespēja

en: This program can only be used by the root user
lv: Šo programmu drīkst lietot tikai administrators

en: Unknown time
lv: Nezināms laiks

en: Show version of installed program and exit
lv: Parāda instalētās programmas versiju un iziet

en: Exit after a small delay (for debugging)
lv: Iziet pēc neilgas pauzes (atkļūdošanai)

en: Exit after the manager has loaded (for debugging)
lv: Iziet pēc pārvaldnieka ielādes (atkļūdošanai)

en: MATE Power Manager
lv: MATE barošanas pārvaldnieks

en: Battery is very low
lv: Baterija ir tukša

en: Power plugged in
lv: Pieslēgts strāvai

en: Power unplugged
lv: Atslēgts no strāvas

en: Lid has opened
lv: Vāks atvērts

en: Lid has closed
lv: Vāks aizvērts

en: Battery is low
lv: Baterija ir gandrīz tukša

en: Battery is full
lv: Baterija ir pilna

en: Suspend started
lv: Sākās iesnaušana

en: Resumed
lv: Atmostas

en: Suspend failed
lv: Neizdevās iesnausties

en: Computer failed to suspend.
lv: Datoram neizdevās iesnausties

en: Failed to suspend
lv: Neizdevās iesnausties

en: Computer failed to hibernate.
lv: Datoram neizdevas sastingt

en: Failed to hibernate
lv: Neizdevās sastingt

en: Visit help page
lv: Apmeklēt palīdzības lapu

en: Display DPMS activated
lv: Ekrāna DPMS aktivizēts

en: On battery power
lv: Izmanto baterijas strāvu

en: Laptop lid is closed
lv: Klēpjdatora vāks ir aizvērts

en: Power Information
lv: Barošanas informācija

en: Battery may be broken
lv: Iespējams, baterija ir bojāta

en: Battery has a very low capacity (%1.1f%%), which means that it may be old or broken.
lv: Baterijai ir ļoti maza ietilpība (%1.1f%%), kas varētu nozīmēt to, ka tā ir veca vai bojāta.

en: Battery Discharging
lv: Baterija izlādējas

en: %s discharging (%.0f%%)
lv: %s izlādējas (%.0f%%)

en: UPS Discharging
lv: UPS izlādējas

en: Battery low
lv: Baterija ir gandrīz tukša

en: Laptop battery low
lv: Klēpjdatora baterija ir gandrīz tukša

en: UPS low
lv: UPS gandrīz tukšs

en: Mouse battery low
lv: Peles baterija gandrīz tukša

en: Keyboard battery low
lv: Tastatūras baterija ir gandrīz tukša

en: PDA battery low
lv: PDA baterija ir gandrīz tukša

en: Cell phone battery low
lv: Mobilā tālruņa baterija ir gandrīz tukša

en: Battery critically low
lv: Baterija ir tukša

en: Laptop battery critically low
lv: Klēpjdatora baterija ir tukša

en: Plug in your AC adapter to avoid losing data.
lv: Lai izvairītos no datu zudumiem, pieslēdziet strāvas vadu.

en: Computer will suspend very soon unless it is plugged in.
lv: Dators drīz iesnaudīsies, ja vien nepieslēgsiet strāvas vadu.

en: Computer will hibernate very soon unless it is plugged in.
lv: Dators drīz sastings, ja vien nepieslēgsiet strāvas vadu.

en: Computer will shutdown very soon unless it is plugged in.
lv: Dators drīz izslēgsies, ja vien nepieslēgsiet strāvas vadu.

en: UPS critically low
lv: UPS ir tukšs

en: The battery is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the battery becomes completely empty.
lv: Baterija enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators <b>izslēgsies</b>, kad baterija pilnībā iztukšosies.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to suspend.<br><b>NOTE:</b> A small amount of power is required to keep your computer in a suspended state.
lv: Baterijas enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators drīz iesnaudīsies. <br><b>IEGAUMĒJIET:</b> Nepieciešams neliels strāvas daudzums, lai dators atrastos snaušanas režīmā.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lv: Baterija enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators drīzumā sastings.

en: The battery is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lv: Baterija enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators drīz izslēgsies.

en: The UPS is below the critical level and this computer will <b>power-off</b> when the UPS becomes completely empty.
lv: UPS enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators <b>izslēgsies</b>, kad UPS būs pilnīgi tukšs.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to hibernate.
lv: UPS enerģija ir zem kritiskā līmeņa, šis dators drīzumā sastings.

en: The UPS is below the critical level and this computer is about to shutdown.
lv: UPS enerģija ir zem kritiskā līmeņa un šis dators drīz izslēgsies.

en: MATE Power Preferences
lv: MATE Barošanas iestatījumi

en: Shutdown
lv: Izslēgt

en: Suspend
lv: Iesnaudināt

en: Hibernate
lv: Hibernēt

en: Blank screen
lv: Tukšs ekrāns

en: Ask me
lv: Vaicāt man

en: Do nothing
lv: Nedarīt neko

en: Never
lv: Nekad

en: Rate
lv: Likme

en: Charge
lv: Pielāde

en: Time to full
lv: Laiks līdz pilnai pielādei

en: Time to empty
lv: Laiks līdz pilnai izlādei

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 2 hours
lv: 2 stundas

en: 6 hours
lv: 6 stundas

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Charge profile
lv: Pielādes profils

en: Discharge profile
lv: Izlādes profils

en: Charge accuracy
lv: Pielādes precizitāte

en: Discharge accuracy
lv: Izlādes precizitāte

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Image
lv: Attēls

en: Description
lv: Apraksts

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Device
lv: Ierīce

en: Type
lv: Veids

en: Vendor
lv: Ražotājs

en: Model
lv: Modelis

en: Serial number
lv: Sērijas numurs

en: Supply
lv: Piegāde

en: Refreshed
lv: Atsvaidzināta

en: Present
lv: Klātesošs

en: Rechargeable
lv: Uzlādējama

en: State
lv: Štats

en: Energy
lv: Enerģija

en: Energy when empty
lv: Enerģija, kad tukša

en: Energy when full
lv: Enerģija, kad pilna

en: Energy (design)
lv: Enerģija (paredzētā)

en: Voltage
lv: Voltāža

en: Percentage
lv: Procenti

en: Capacity
lv: Ietilpība

en: Technology
lv: Tehnoloģija

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Device Information
lv: Ierīces informācija

en: Device History
lv: Ierīces vēsture

en: Device Profile
lv: Ierīces profils

en: Time elapsed
lv: Pagājušais laiks

en: Power
lv: Strāva

en: Cell charge
lv: Šūnas spriegums

en: Predicted time
lv: Paredzamais laiks

en: Correction factor
lv: Labošanas faktors

en: Prediction accuracy
lv: Paredzējuma precizitāte

en: Select this device at startup
lv: Palaižoties izvēlēties šo ierīci

en: _Preferences
lv: _Iestatījumi

en: %s charging (%.1f%%)
lv: %s uzlādējas (%.1f%%)

en: Battery is fully charged.
    Provides %s laptop runtime
lv: Baterija ir pilnībā uzlādēta
    Nodrošina %s klēpjdatora darbības laika

en: %s is fully charged
lv: %s ir pilnībā uzlādēta

en: %s %s remaining (%.1f%%)
lv: %s %s atlicis (%.1f%%)

en: %s discharging (%.1f%%)
lv: %s izlādējas (%.1f%%)

en: %s %s until charged (%.1f%%)
    Provides %s battery runtime
lv: %s %s līdz uzlādei (%.1f%%)
    Nodrošina %s baterijas darbības laika

en: %s %s until charged (%.1f%%)
lv: %s %s līdz uzlādei (%.1f%%)

en: %s waiting to discharge (%.1f%%)
lv: %s gaida līdz izlādei (%.1f%%)

en: %s waiting to charge (%.1f%%)
lv: %s gaida līdz uzlādei (%.1f%%)

en: Product:
lv: Produkts:

en: Status:
lv: Statuss:

en: Missing
lv: Iztrūkst

en: Charged
lv: Uzlādēta

en: Charging
lv: Uzlādējas

en: Discharging
lv: Izlādējas

en: Percentage charge:
lv: Uzlādēts procentos:

en: Vendor:
lv: Ražotājs:

en: Technology:
lv: Tehnoloģija:

en: Serial number:
lv: Sērijas numurs:

en: Model:
lv: Modelis:

en: Charge time:
lv: Uzlādēšanās laiks:

en: Discharge time:
lv: Izlādēšanās laiks:

en: Excellent
lv: Teicami

en: Good
lv: Labi

en: Fair
lv: Pietiekami

en: Poor
lv: Vājš

en: Capacity:
lv: Ietilpība:

en: Current charge:
lv: Pašreizējais pielāde:

en: Last full charge:
lv: Pēdējā pilnā pielāde:

en: Design charge:
lv: Paredzētā pielāde:

en: Charge rate:
lv: Pielādes ātrums:

en: Lithium Ion
lv: Litija jonu

en: Lithium Polymer
lv: Litija polimēru

en: Lithium Iron Phosphate
lv: Litija dzelzs fosfāta

en: Lead acid
lv: Svina skābes

en: Nickel Cadmium
lv: Niķeļa kadmija

en: Nickel metal hydride
lv: Niķeļa metālhidrīda

en: Unknown technology
lv: Nezināma tehnoloģija

en: Empty
lv: Tukšs

en: Waiting to charge
lv: Gaida uzlādi

en: Waiting to discharge
lv: Gaida izlādi
