mate-power-manager 1.25.0 - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: _About
mn: _Тухай

en: _Help
mn: _Тусламж

en: Details
mn: Нарийвчлал

en: History
mn: Түүх

en: _Close
mn: _Хаах

en: Actions
mn: Үйлдэл

en: Display
mn: Дэлгэц

en: Notification Area
mn: Сонордуулгын талбар

en: General
mn: Ерөнхий

en: Blank screen
mn: Хар  дэлгэц

en: Never
mn: Хэзээ ч үгүй

en: Rate
mn: Хувь

en: Value
mn: Утга

en: Image
mn: Зураг

en: Description
mn: Тодорхойлолт

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Device
mn: Төхөөрөмж

en: Type
mn: Төрөл

en: _Preferences
mn: _Тохиргоо
