mate-power-manager 1.25.0 - en to nds translation catalogue (20 entries)

en: _About
nds: _Över

en: _Help
nds: _Hölp

en: History
nds: Historie

en: _Close
nds: Di_chtmaken

en: Actions
nds: Aktschoonen

en: Display
nds: Billschirm

en: Notification Area
nds: Mitdeelensrebeet

en: General
nds: Allgemeen

en: Blank screen
nds: Blanker Billschirm

en: Never
nds: Nie nich

en: Value
nds: Wert

en: Image
nds: Bill

en: Description
nds: Beschrieven

en: Unknown
nds: Unbekannt

en: Yes
nds: Ja

en: No
nds: Nee

en: Device
nds: Lööpwark

en: Type
nds: Typ

en: _Preferences
nds: _Eegenschapten

en: Empty
nds: Leer
