mate-power-manager 1.25.0 - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: _About
ne: बारेमा

en: _Help
ne: मद्दत

en: Details
ne: विवरण

en: History
ne: इतिहास

en: Actions
ne: कार्यहरु

en: Display
ne: प्रदर्शन गर्नुहोस्

en: Notification Area
ne: सूचना क्षेत्र

en: General
ne: साधारण

en: Blank screen
ne: खाली पर्दा

en: Never
ne: कहिल्यै पनि होइन

en: Rate
ne: दर

en: Value
ne: मान

en: Image
ne: छवि

en: Description
ne: वर्णन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: होइन

en: Device
ne: उपकरण,यन्त्र

en: Type
ne: प्रकार

en: _Preferences
ne: प्राथमिकता

en: Poor
ne: कम

en: Empty
ne: खाली
