mate-power-manager 1.25.0 - en to nso translation catalogue (13 entries)

en: _About
nso: _Ka ga

en: _Help
nso: _Thušo

en: History
nso: Histori

en: _Close
nso: _Tswalela

en: Display
nso: Bontšha

en: Notification Area
nso: Lefelo la Tsebišo

en: General
nso: Kakaretšo

en: Value
nso: Boleng

en: Image
nso: Seswantšho

en: Description
nso: Tlhaloso

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Type
nso: Mohuta

en: _Preferences
nso: _Tše ratwago
