mate-power-manager 1.25.0 - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: _About
ps: په اړه_

en: _Help
ps: مرسته_

en: Details
ps: خبرتياوې

en: History
ps: مخينه

en: _Close
ps: بندول_

en: Actions
ps: چارې

en: Display
ps: ښوون

en: Notification Area
ps: يادښت سيمه

en: General
ps: ټولګړي

en: Blank screen
ps: توره پرده

en: Never
ps: هېڅکله

en: Value
ps: ارزښت

en: Image
ps: انځور

en: Description
ps: سپړاوی

en: Unknown
ps: ناپېژندلی

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Device
ps: وزله

en: Type
ps: ډول

en: _Preferences
ps: غوراوي_

en: Empty
ps: تشه
