mate-power-manager 1.25.0 - en to rw translation catalogue (12 entries)

en: Details
rw: Birambuye

en: History
rw: Urutonde

en: Display
rw: Kugaragaza

en: General
rw: Rusange

en: Never
rw: Nta narimwe

en: Rate
rw: Igipimo

en: Value
rw: Agaciro

en: Image
rw: Ishusho

en: Description
rw: Isobanuramiterere

en: Unknown
rw: Kitazwi

en: Device
rw: Ububiko

en: Type
rw: Ubwoko
