mate-power-manager 1.25.0 - en to si translation catalogue (48 entries)

en: Power Manager Brightness Applet
si: ශක්ති කළමණාකරු දීප්තතා යෙදුම්පත

en: Cannot connect to mate-power-manager
si: mate-power-manager වෙතට ස්බන්ධ විය නොහැක

en: LCD brightness : %d%%
si: LCD දීප්තතාවය : %d%%

en: _About
si: සම්බන්ධව (_A)

en: _Help
si: උදව් (_H)

en: Brightness Applet Factory
si: දීප්තතා යෙදුම්පත වැඩපළ

en: Brightness Applet
si: දීප්තතා යෙදුම්පත

en: Power Manager
si: ශක්ති කළමණාකරු

en: Power management daemon
si: ශක්ති කළමණාකරු විබුද්ධකයා

en: Details
si: විස්තර

en: History
si: අතීත

en: _Close
si: වසන්න (_C)

en: Actions
si: ක්‍රියා

en: Display
si: සංදර්ශකය

en: General
si: සාමාන්‍ය

en: Unknown time
si: නොදන්නා කාලයක්

en: On battery power
si: බැටරියේ ශක්තිය මත

en: PDA battery low
si: PDA බැටරියේ ශක්තිය අඩුයි

en: MATE Power Preferences
si: ග්නෝම් ශක්ති අභිප්‍රේත

en: Shutdown
si: වසා දමන්න

en: Suspend
si: අත්හිටු වීම

en: Hibernate
si: ශිශිරතරණය

en: Blank screen
si: හිස් තිරය

en: Ask me
si: මගෙන් විමසන්න

en: Do nothing
si: කිසිවක් නොකරන්න

en: Never
si: කිසිදාක නැත

en: Value
si: අගය

en: Image
si: පිළිඹිබු

en: Description
si: විස්තරය

en: Unknown
si: නොදන්නා

en: Yes
si: ඔව්

en: No
si: නැත

en: Device
si: මෙවලම්

en: Type
si: වර්‍ගය

en: Percentage
si: ප්‍රතිශතය

en: _Preferences
si: අභිප්‍රේත (_P)

en: Technology:
si: තාක්‍ෂණය:

en: Model:
si: ආකාරය:

en: Charge time:
si: ආරෝපන කාලය:

en: Excellent
si: විශිෂ්ඨ

en: Good
si: හොඳ

en: Fair
si: සාමාන්‍ය

en: Poor
si: දුර්වල

en: Capacity:
si: ධාරිතාව:

en: Current charge:
si: දැනට ඇති ආරෝපනය:

en: Last full charge:
si: අවසාන පූර්‍ණාරෝපනය:

en: Charge rate:
si: ආරෝපනය වීමේ ශිග්‍රතාවය:

en: Empty
si: හිස්
