mate-power-manager 1.25.0 - en to tk translation catalogue (10 entries)

en: _About
tk: _Barada

en: History
tk: Geçmiş

en: _Close
tk: _Ýap

en: Actions
tk: Emller

en: Never
tk: Hergiz

en: Value
tk: Mykdar

en: Image
tk: Resim

en: Description
tk: Wasp

en: Unknown
tk: Natanyş

en: Type
tk: Hil
