mate-power-manager 1.25.0 - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: Details
ug: تەپسىلىي

en: History
ug: تارىخ

en: Make Default
ug: كۆڭۈلدىكى

en: _Close
ug: ياپ(_C)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Display
ug: كۆرسەت

en: Notification Area
ug: ئۇقتۇرۇش رايونى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: This program can only be used by the root user
ug: بۇ پروگراممىنى root لا ئىشلىتەلەيدۇ

en: Never
ug: ھەرگىز

en: Rate
ug: نىسبىتى

en: Value
ug: قىممىتى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Description
ug: چۈشەندۈرۈش

en: Unknown
ug: نامەلۇم

en: Device
ug: ئۈسكىنە

en: Type
ug: تىپ

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)
