mate-power-manager 1.25.0 - en to uz translation catalogue (99 entries)

en: Power Manager Brightness Applet
uz: Quvvat Boshqaruvchisi Yorqinlik Appleti

en: LCD brightness : %d%%
uz: LCD yorqinligi : %d%%

en: _About
uz: _Haqida

en: _Help
uz: _Yordam

en: Brightness Applet
uz: Yorqinlik Appleti

en: Power Manager
uz: Quvvat Boshqaruvchi

en: The brightness of the screen when idle
uz: Ishsiz paytda ekran yorqinligi

en: Suspend button action
uz: Kutish tugmasi bosilganda

en: Hibernate button action
uz: Uyqu tugmasi bosilganda

en: Power button action
uz: O'chirish tugmasi bosilganda

en: Lock screen on suspend
uz: Kutish rejimida ekranni qulflash

en: Lock screen on hibernate
uz: Uyquga ketishda ekranni qulflash

en: Notify on a low power
uz: Zaryad kam qolsa xabar berish

en: Percentage considered low
uz: Kam hisoblanuvchi foiz

en: Percentage considered critical
uz: Favqulodda hisoblanadigan foiz

en: Details
uz: Tafsilotlar

en: Graph type:
uz: Grafik turi:

en: History
uz: Tarix

en: Statistics
uz: Statistika

en: Power Management Preferences
uz: Quvvat Boshqaruvi Xususiyatlari

en: _Close
uz: _Yopish

en: When laptop lid is cl_osed:
uz: Noutbuk y_opilganda:

en: Actions
uz: Harakatlar

en: Set display _brightness to:
uz: Ekran _yorqinligi darajasi:

en: Display
uz: Koʻrsatish

en: On AC Power
uz: Tokka ulanganda

en: On Battery Power
uz: Batareya Ishlaganda

en: _Never display an icon
uz: Nishoncha ko'rsatilmasin

en: _Always display an icon
uz: Nishoncha doim ko'rsatilsin

en: Notification Area
uz: Ogohlantirish maydoni

en: General
uz: Umumiy

en: Unknown time
uz: Nomaʼlum vaqt

en: MATE Power Manager
uz: MATE Quvvat Boshqaruvchisi

en: Battery is very low
uz: Zaryad juda kam

en: Power plugged in
uz: Tok ulandi

en: Power unplugged
uz: Tok uzildi

en: Lid has opened
uz: Qopqoq ochildi

en: Lid has closed
uz: Qopqoq yopildi

en: Battery is low
uz: Zaryad kam

en: Battery is full
uz: Zaryad To'la

en: Computer failed to hibernate.
uz: Komyuter uyquga keta olmadi.

en: Failed to hibernate
uz: Uyquga keta olmadi.

en: Visit help page
uz: Yordam sahifasiga o'tish

en: On battery power
uz: Batareya Ishlaganda

en: Power Information
uz: Quvvat Ma'lumotlari

en: Battery may be broken
uz: Batareya buzuq bo'lishi mumkin

en: Battery Discharging
uz: Zaryad kamaymoqda

en: %s of battery power remaining (%.0f%%)
uz: %s zaryad qolyapti (%.0f%%)

en: %s discharging (%.0f%%)
uz: %s zaryad kamaymoqda (%.0f%%)

en: Battery low
uz: Zaryad kam

en: Laptop battery low
uz: Noutbuk zaryadi kam

en: Approximately <b>%s</b> remaining (%.0f%%)
uz: Taxminan <b>%s</b> qoldi (%.0f%%)

en: Mouse battery low
uz: Sichqoncha zaryadi kam

en: Keyboard battery low
uz: Klaviatura zaryadi kam

en: Cell phone battery low
uz: Telefon zaryadi kam

en: Media player battery low
uz: Pleyer zaryadi kam

en: Tablet battery low
uz: Planshet zaryadi kam

en: Battery critically low
uz: Zaryad favqulodda kam

en: Laptop battery critically low
uz: Noutbuk zaryadi favqulodda kam

en: MATE Power Preferences
uz: MATE Quvvat Xususiyatlari

en: Shutdown
uz: O'chirish

en: Suspend
uz: Kutish usuli

en: Hibernate
uz: Uyquga ketish

en: Blank screen
uz: Bo'sh ekran

en: Ask me
uz: Mendan so'ralsin

en: Do nothing
uz: Hech narsa qilinmasin

en: Never
uz: Hech qachon

en: 10 minutes
uz: 10 daqiqa

en: 2 hours
uz: 2 soat

en: 6 hours
uz: 6 soat

en: 1 day
uz: 1 kun

en: 1 week
uz: 1 hafta

en: Value
uz: Qiymat

en: Image
uz: Rasm

en: Description
uz: Taʼrifi

en: Unknown
uz: Noma'lum

en: Yes
uz: Ha

en: No
uz: Yo'q

en: Device
uz: Uskuna

en: Type
uz: Turi

en: Vendor
uz: Ishlab chiqaruvchi

en: Serial number
uz: Seriya raqami

en: Percentage
uz: Foiz

en: Capacity
uz: Sig'im

en: Technology
uz: Texnologiya

en: Online
uz: Onlayn

en: Device Information
uz: Uskuna Ma'lumoti

en: Device History
uz: Uskuna Tarixi

en: _Preferences
uz: _Xususiyatlar

en: %s charging (%.1f%%)
uz: %s zaryad olmoqda (%.1f%%)

en: %s is fully charged
uz: %s to'la zaryadlandi.

en: Vendor:
uz: Ishlab chiqaruvchi:

en: Excellent
uz: A'lo

en: Good
uz: Yaxshi

en: Fair
uz: Ma'qul

en: Poor
uz: Yomon

en: Capacity:
uz: Sig'im:

en: Unknown technology
uz: Nomaʼlum texnologiya

en: Empty
uz: Bo'sh
