mate-power-manager 1.25.0 - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: _About
wa: Å_d fwait

en: _Help
wa: _Aidance

en: History
wa: Istwere

en: _Close
wa: _Clôre

en: Display
wa: Håynaedje

en: General
wa: Djenerå

en: Never
wa: Måy

en: Value
wa: Valixhance

en: Image
wa: Imådje

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Type
wa: Sôre

en: _Preferences
wa: _Preferinces
