mate-power-manager 1.25.0 - en to xh translation catalogue (17 entries)

en: _About
xh: _Malunga

en: _Help
xh: _Nceda

en: Details
xh: Iinkcukacha

en: History
xh: Imbali

en: _Close
xh: _Vala

en: Actions
xh: Izenzo

en: Display
xh: Okusesikrinini

en: Notification Area
xh: Indawo Yokuqaphelisa

en: General
xh: Jikelele

en: Never
xh: Khange

en: Rate
xh: Isantya

en: Value
xh: Ixabiso

en: Image
xh: Umfanekiso

en: Description
xh: Inkcazelo

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: Type
xh: Uhlobo

en: _Preferences
xh: _Ezikhethwayo
