mate-power-manager 1.25.0 - en to yo translation catalogue (12 entries)

en: _About
yo: _Nípa

en: _Help
yo: _Ìrànwọ́

en: History
yo: Ìtàn

en: _Close
yo: _Ti

en: Display
yo: Ìṣàfihàn

en: Notification Area
yo: Agbègbè Ìkéde

en: General
yo: Gbogbogbò

en: Image
yo: Àwòrán

en: Description
yo: Àpèjúwe

en: Unknown
yo: Àìmọ̀

en: Type
yo: Irúfẹ́

en: _Preferences
yo: _Àwọn ìkúndùǹ
