mate-power-manager 1.25.0 - en to zu translation catalogue (14 entries)

en: _About
zu: _Nge

en: _Help
zu: _Usizo

en: History
zu: Umlandu

en: _Close
zu: _Vala

en: Display
zu: Bonisa

en: Notification Area
zu: Indawo yesaziso

en: General
zu: Jikelele

en: Never
zu: Phinde

en: Value
zu: Inani

en: Image
zu: Isithombe

en: Description
zu: Ukulanda

en: Unknown
zu: Ayaziwa

en: Type
zu: Uhlobo

en: _Preferences
zu: _Okuthandekayo
