mate-screensaver 1.26.0 - en to af translation catalogue (12 entries)

en: _Preview
af: Voor_beeld

en: _Save
af: _Stoor

en: PATH
af: PAD

en: Copying files
af: Kopieer tans lêers

en: From:
af: Van:

en: To:
af: Aan:

en: Copying file: %u of %u
af: Kopieer tans lêer %u van %u

en: Version of this application
af: Weergawe van hierdie toepassing

en: Password:
af: Wagwoord:

en: Could not load the main interface
af: Kon nie die hoofkoppelvlak laai nie

en: Enable debugging code
af: Aktiveer ontfoutkode

en: _Password:
af: _Wagwoord:
