mate-screensaver 1.26.0 - en to az translation catalogue (6 entries)

en: _Log Out
az: _Çıx

en: _Save
az: _Qeyd Et

en: Picture Filename
az: Rəsmin fayl adı

en: Version of this application
az: Bu tə'minatın buraxılışı

en: Never
az: Qətiyyən

en: _Password:
az: Ş_ifrə:
