mate-screensaver 1.26.0 - en to br translation catalogue (79 entries)

en: Screensaver
br: Damanter skramm

en: Set your screensaver preferences
br: Arventenniñ gwellvezioù ho tamanter skramm

en: Screensaver Preview
br: Alberz an damanter skramm

en: Screensaver Preferences
br: Gwellvezioù an damanter skramm

en: Power _Management
br: Merour _Energiezh

en: _Preview
br: _Alberz

en: _Screensaver theme:
br: _Tem skramm kousk:

en: Regard the computer as _idle after:
br: Sell pizh an urzhiataer ouzh dizoberiant goude:

en: _Activate screensaver when computer is idle
br: _Gweredekaat an damanter skramm pa z'eo dizoberiant an urzhiataer

en: _Lock screen when screensaver is active
br: _Prennañ ar skramm p'emañ an damanter skramm war enaou

en: Select Background Image
br: Diuz skeudenn an drekleur

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
br: <b>Diwallit: Ne vo ket prennet ar skramm evit an arveriad root.</b>

en: Screensavers
br: Damanterioù skramm

en: Screensaver themes
br: Neuzioù an damanter skramm

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
br: Kosmos

en: <span size="small">%U on %h</span>
br: <span size="small">%U war %h</span>

en: _Leave Message
br: _Skrivañ ur gemenn

en: _Switch User
br: _Kemmañ an arveriad

en: _Log Out
br: Di_lugañ

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Unlock
br: _Dibrennañ

en: <b>Leave a message for %R:</b>
br: <b>Skrivañ ur gemenn evit %R:</b>

en: _Save
br: _Enrollañ

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
br: Lakait an dra-mañ da TRUE evit enaouiñ ar skramm-kousk p'emañ dizoberiant an estez

en: Lock on activation
br: Prennañ en ur enaouiñ

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
br: Lakait an dra-mañ da TRUE evit prennañ ar skramm pa grog ar skramm-kousk.

en: Screensaver theme selection mode
br: Mod dibab neuz an damanter skramm

en: Time before theme change
br: Koulzad a-raok kemmañ an neuz

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
br: An niver a vunut etre bep cheñchamant skramm kousk.

en: Time before locking
br: Koulzad a-raok prennañ

en: Allow embedding a keyboard into the window
br: Aotren enkorfañ ar c'hlavier er prenestr

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
br: Lakaat GWIR a-benn aotren toueziañs ur c'hlavier e kreiz ar prenestr e-pad an easañ divorailhañ. Ret eo bezañ an alc'hwez "keyboard_command" termenet gant an urzh jaojet.

en: Embedded keyboard command
br: Arc'had ar c'hlavier enkorfet

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
br: An urzh a vo bezañ lañset, Ma z'eo an alc'hwez "embedded_keyboard_enabled" zo lakaat GWIR, evit toueziañ ur widget c'hlavier er prenestr. Ret eo vefe ouzhpenn ur merour kennask XEMBED an urzh mañ ha diskouez ur prenestr XID war an ec'hank skouer.

en: Allow logout
br: Aotren an dilugañ

en: Time before logout option
br: Koulzad a-raok an dibab dilugañ

en: Logout command
br: Arc'had an dilugañ

en: Allow user switching
br: Aotren ar c'hemm-arveriad-ez

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
br: Lakait an dra-mañ da TRUE evit kinnig un dibab er c'hendiviz dilugañ, a-benn  mont war ur gont-arveriad-ez all.

en: Picture Filename
br: Anv restr ar skeudenn

en: File to use for the background image.
br: Ar restr da arverañ evit skeudenn an drekleur.

en: Pictures folder
br: Teuliad ar skeudennoù

en: %s. See --help for usage information.
br: %s. Grit --help evit gouzout hiroc'h.

en: The source image to use
br: Tarzh ar skeudenn da arverañ

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
br: Ret eo deoc'h erspizañ ur skeudenn.  Grit --help evit gouzout hiroc'h.

en: PATH
br: TREUG

en: Color to use for images background
br: Liv da implij evit drekleur ar skeudennoù

en: Copying files
br: O eilañ restroù

en: From:
br: Eus:

en: To:
br: Ouzh:

en: Copying themes
br: Oc'h eilañ an neuzioù

en: Invalid screensaver theme
br: Didalvoudek eo neuz an damnter skramm

en: Copying file: %u of %u
br: O kopiañ ar restr: %u eus %u

en: Version of this application
br: Handlev an arload

en: The screensaver is %s
br: %s eo an damanter skramm

en: active
br: oberiat

en: inactive
br: dizoberiant

en: MESSAGE
br: KEMENNADENN

en: Username:
br: Anv an arveriad :

en: Password:
br: Ger-tremen

en: Your account has expired; please contact your system administrator
br: Diamzeret eo ho kont ; kit e darempred gant hoc'h ardoer reizhiad

en: No password supplied
br: N'eus ket ger-tremen

en: Password unchanged
br: N'eo ket kemmet ar ger-tremen

en: Can not get username
br: N'eus ket tu da gaout un anv implijour

en: Enter new UNIX password:
br: Roit ur ger-tremen UNIX nevez :

en: (current) UNIX password:
br: Ger-tremen UNIX (a-vremañ):

en: Sorry, passwords do not match
br: Digarez, ne glot ket ar ger-tremen

en: Checking...
br: O wiriañ...

en: Authentication failed.
br: Dilesadur sac'het.

en: Random
br: Dargouezhek

en: Never
br: Morse

en: Could not load the main interface
br: N'eus ket tu da gargañ ar c'hetal pennañ

en: Enable debugging code
br: Gweredekaat ar boneg diveugañ

en: Incorrect password.
br: Ger-tremen dreizh.

en: Time has expired.
br: Echu eo an amzer.

en: S_witch User...
br: _Kemmañ an arveriad...

en: Log _Out
br: En em di_gennaskañ

en: %U on %h
br: %U war %h

en: _Password:
br: _Ger-tremen :
