mate-screensaver 1.26.0 - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Set your screensaver preferences
bs: Postavi opcije za screensaver

en: Screensaver Preferences
bs: Opcije za Screensaver

en: _Log Out
bs: _Odjava

en: _Save
bs: _Snimi

en: Picture Filename
bs: Ime datoteke slike

en: To:
bs: U:

en: Version of this application
bs: Verzija ove aplikacije

en: Username:
bs: Korisničko Ime:

en: Password:
bs: Šifra:

en: Never
bs: Nikad

en: _Password:
bs: _Šifra:
