mate-screensaver 1.26.0 - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: _Preview
eo: _Antaŭrigardo

en: Select Background Image
eo: Elekti fon-bildon

en: _Switch User
eo: Ŝangi _uzanton

en: _Log Out
eo: E_lsaluti

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: _Save
eo: Kon_servi

en: Picture Filename
eo: Bilda dosiernomo

en: File to use for the background image.
eo: Dosiero uzenda por la fona bildo.

en: Floating MATE
eo: Flosanta MATE

en: PATH
eo: VOJO

en: From:
eo: El:

en: To:
eo: Al:

en: Version of this application
eo: Versio de ĉi tiu aplikaĵo

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Never
eo: Neniam

en: Enable debugging code
eo: Enŝalti sencimigan kodon

en: _Password:
eo: _Pasvorto:
