mate-screensaver 1.26.0 - en to es_MX translation catalogue (6 entries)

en: _Preview
es_MX: _Avance

en: _Switch User
es_MX: _Cambiar de usuario

en: _Log Out
es_MX: Cerrar _Sesión

en: Version of this application
es_MX: Versión de esta aplicación

en: Password:
es_MX: Contraseña:

en: Enable debugging code
es_MX: Habilitar el código de depuración
