mate-screensaver 1.26.0 - en to et translation catalogue (156 entries)

en: Screensaver
et: Ekraanisäästja

en: Set your screensaver preferences
et: Ekraanisäästja eelistuste seadmine

en: Screensaver Preview
et: Ekraanisäästja eelvaade

en: <b>Screensaver preview</b>
et: <b>Ekraanisäästja eelvaade</b>

en: Screensaver Preferences
et: Ekraanisäästja eelistused

en: Power _Management
et: _Vooluhaldus

en: _Preview
et: _Eelvaade

en: _Screensaver theme:
et: Ekraanisäästja _teema:

en: Regard the computer as _idle after:
et: Seanss määratakse _jõudeolevaks pärast ajavahemikku:

en: _Activate screensaver when computer is idle
et: Arvuti jõudeolekul aktiveeritakse e_kraanisäästja

en: _Lock screen when screensaver is active
et: Ekraanisäästja aktiveerimisel _lukustatakse ekraan

en: Select Background Image
et: Taustapildi valimine

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
et: <b>Hoiatus: ekraanilukustus ei toimi juurkasutaja (root) jaoks.</b>

en: Screensavers
et: Ekraanisäästjad

en: Screensaver themes
et: Ekraanisäästja teemad

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
et: Kosmos

en: <span size="small">%U on %h</span>
et: <span size="small">%U hostil %h</span>

en: _Leave Message
et: _Jäta sõnum

en: _Switch User
et: Vaheta _kasutajat

en: _Log Out
et: Logi _välja

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Unlock
et: _Võta lukust lahti

en: <b>Leave a message for %R:</b>
et: <b>Sõnumi jätmine kasutajale %R:</b>

en: _Save
et: _Salvesta

en: Activate when idle
et: Aktiveerimine jõudeolekul

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
et: Märgi see valik, kui ekraanisäästja tuleb seansi jõudeoleku korral käivitada.

en: Lock on activation
et: Lukustamine aktiveerimisel

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
et: Märgi see valik, kui ekraanisäästja peab aktiveerumisel ekraani lukustama.

en: Screensaver theme selection mode
et: Ekraanisäästja teemavalimise režiim

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
et: Teemavalimise režiim ekraanisäästja aktiveerimisel. Võimalikud valikud on "blank-only" teemata ekraanisäästja kasutamiseks, "single" ühe teema kasutamiseks (määratakse võtmega "themes") ja "random" juhusliku teema kasutamiseks.

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
et: Selle võtmega määratakse ekraanisäästja poolt kasutatavate teemade loetelu. Kui võtme "mode" väärtus on "blank-only", siis seda eiratakse, kui "mode" väärtus on "single", siis peab siin olema teema nimi ja kui "mode" väärtus on "random", siis aga teemade loetelu.

en: Time before power management baseline
et: Vooluhalduse aktiveerimiseni kuluv aeg

en: The number of seconds of inactivity before signalling to power management. This key is set and maintained by the session power management agent.
et: Jõudeoleku kestus (sekundites) enne vooluhaldusele vastava signaali saatmist. Seda võtit haldab seansi vooluhalduse agent.

en: Time before theme change
et: Teemavahetuseni kuluv aeg

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
et: Tööminutite arv enne ekraanisäästja teema vahetamist.

en: Time before locking
et: Lukustamiseni kuluv aeg

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
et: Ekraanisäästja tööminutite arv pärast mida ekraan lukustatakse.

en: Allow embedding a keyboard into the window
et: Klaviatuuri aknasse põimimise lubamine

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
et: Kui märgitud, siis on ekraani lukust lahtivõtmise aknas põimitud klaviatuur. Klaviatuuri käsklus on määratud võtmes "keyboard_command".

en: Embedded keyboard command
et: Põimitud klaviatuuri käsk

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
et: Aknasse klaviatuurividina põimimise käsk, mis käivitatakse kui võti "embedded_keyboard_enabled" on märgitud. See käsk peaks teostama XEMBED ühendusliidese ja väljastama standardväljundisse akna XID-i.

en: Allow logout
et: Väljalogimise lubamine

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the "logout_delay" key.
et: Selle märkimine lisab lukust lahtivõtmise dialoogile võimaluse pärast viivitust välja logida. Viivituse kestus määratakse võtmega "logout_delay".

en: Time before logout option
et: Väljalogimise valiku ilmumiseni kuluv aeg

en: The number of minutes after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
et: Ekraanisäästja aktiveerimisest mööduv aeg (mitutites), pärast mida ilmub väljalogimise valik lukust lahtivõtmise dialoogi. See võti mõjub ainult juhul, kui "logout_enable" võti on märgitud.

en: Logout command
et: Väljalogimise käsk

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
et: Käsk, mis käivitatakse väljalogimise nupule klõpsamise korral. Käsk peaks kasutaja ilma igasuguste interaktsioonideta välja logima. See võti mõjub ainult juhul, kui "logout_enable" võti on märgitud.

en: Allow user switching
et: Kasutaja vahetamine lubatud

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
et: Selle valiku märkimine lisab lukust lahtivõtmise dialoogile valiku teisele kasutajakontole ümberlülitumiseks.

en: Theme for lock dialog
et: Lukustusdialoogi teema

en: Theme to use for the lock dialog
et: Lukustusdialoogi jaoks kasutatav teema.

en: Allow the session status message to be displayed
et: Seansi olekuteadet tohib kuvada

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
et: Lukustatud ekraanil tohib seansi olekuteadet kuvada.

en: Picture Filename
et: Pildi failinimi

en: File to use for the background image.
et: Taustapildiks kasutatav fail.

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
et: Kosmosepiltide slaidiesituse kuvamine

en: Floating MATE
et: Hõljuv MATE

en: Bubbles the MATE logo around the screen
et: MATE logod ekraanil ringi hõljumas

en: Floating GNOME
et: Hõljuv GNOME

en: Bubbles the GNOME logo around the screen
et: GNOME logod ekraanil ringi hõljumas

en: Pictures folder
et: Pildikataloog

en: Display a slideshow from your Pictures folder
et: Slaidiesitluse kuvamine Sinu pildikataloogi põhjal

en: Pop art squares
et: Popkunstist inspireeritud ristkülikud

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
et: Popkunstilik pulseerivate värvidega ristkülikute maatriks.

en: %s. See --help for usage information.
et: %s. Lähema teabe saamiseks kasuta --help võtit.

en: Show paths that images follow
et: Piltide liikumisteede näitamine

en: Occasionally rotate images as they move
et: Piltide juhuslik pööramine liikumisel

en: Print out frame rate and other statistics
et: Kaadrisageduse ja muu statistika väljastamine

en: The maximum number of images to keep on screen
et: Suurim ekraanil hoitavate piltide arv

en: MAX_IMAGES
et: MAKS_PILTE

en: The initial size and position of window
et: Akna lähtesuurus ja -asukoht

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
et: LAIUSxKÕRGUS+X+Y

en: The source image to use
et: Kasutatav lähtepilt

en: image - floats images around the screen
et: pilt - hõljub ekraanil ringi

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
et: Sa pead määrama ühe pilti.  Lähema teabe saamiseks kasuta --help võtit.

en: Location to get images from
et: Piltide hankimise lähtekoht

en: PATH
et: RADA

en: Color to use for images background
et: Piltide taustaks kasutatav värvus

en: Do not randomize pictures from location
et: Asukohast ei valita pilte juhuslikus järjekorras

en: Do not try to stretch images on screen
et: Pilte ei proovita üle ekraani venitada

en: Copying files
et: Failide kopeerimine

en: From:
et: Lähtekoht:

en: To:
et: Sihtkoht:

en: Copying themes
et: Teemade kopeerimine

en: Invalid screensaver theme
et: Vigane ekraanisäästja teema

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
et: %s ei paista olevate korrektne ekraanisäästja teema.

en: Copying file: %u of %u
et: Faili kopeerimine: %u (%u'st)

en: Causes the screensaver to exit gracefully
et: Ekraanisäästjat töö lõpetamine (ilma veakoodita)

en: Query the state of the screensaver
et: Ekraanisäästja oleku küsimine

en: Query the length of time the screensaver has been active
et: Ekraanisäästja aktiivse oleku kestuse küsimine

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
et: Töötavale ekraanisäästja protsessile kohese ekraanilukustamise käsu saatmine

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
et: Kui ekraanisäästja on aktiivne, siis graafilise demo vahetamine

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
et: Ekraanisäästja sisselülitamine (ekraani tühjendamine)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
et: Kui ekraanisäästja on aktiivne, siis selle deaktiveerimine (ekraani taastamine)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
et: Töötava ekraanisäästja torkimine kasutaja aktiivsuse jäljendamiseks

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
et: Ekraanisäästja aktiveerimise keelamine. Käsk blokeerub kui aktiveerimine on juba keelatud.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
et: Ekraanisäästja aktiveerimist keelava rakenduse nimi

en: The reason for inhibiting the screensaver
et: Ekraanisäästja aktiveerimise keelamise selgitus

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en: The screensaver is %s
et: Ekraanisäästja on %s

en: active
et: aktiivne

en: inactive
et: aktiveerimata

en: The screensaver is not inhibited
et: Ekraanisäästja on piiramata

en: The screensaver is being inhibited by:
et: Ekraanisäästja on piiratud. Piiraja:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
et: Ekraanisäästja on olnud aktiivne %d sekundit.

en: The screensaver is not currently active.
et: Ekraanisäästja ei ole hetkel aktiivne.

en: Show debugging output
et: Silumisväljundi näitamine

en: Show the logout button
et: Väljalogimisnupu näitamine

en: Command to invoke from the logout button
et: Väljalogimise nupule klõpsamisel käivitatav käsk

en: Show the switch user button
et: Kasutajate vahel lülitumise nupu näitamine

en: Message to show in the dialog
et: Dialoogis näidatav sõnum

en: MESSAGE
et: SÕNUM

en: Not used
et: Pole kasutusel

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
et: Sa pead oma parooli koheselt ära vahetama (parool on aegunud)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
et: Sa pead oma parooli koheselt ära vahetama (juurkasutaja nõue)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
et: Sinu konto on aegunud, palun võta ühendust oma süsteemiülemaga

en: No password supplied
et: Parooli pole antud

en: Password unchanged
et: Parool on muutmata

en: Can not get username
et: Kasutajanime pole võimalik hankida

en: Retype new UNIX password:
et: Sisesta UNIX-i parool uuesti:

en: Enter new UNIX password:
et: Sisesta UNIX-i parool:

en: (current) UNIX password:
et: (praegune) UNIX-i parool:

en: Error while changing NIS password.
et: Viga NIS-parooli muutmisel.

en: You must choose a longer password
et: Sa pead valima pikema parooli

en: Password has been already used. Choose another.
et: Parool on juba kasutusel. Vali mõni muu parool.

en: You must wait longer to change your password
et: Parooli muutmiseks pead sa kauem ootama

en: Sorry, passwords do not match
et: Vabandust, paroolid ei klapi omavahel

en: Checking...
et: Kontrollimine...

en: Authentication failed.
et: Tõrge autentimisel.

en: Blank screen
et: Tühi ekraan

en: Random
et: Juhuslik

en: %s %s
et: %s:%s

en: %s %s %s
et: %s:%s:%s

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Could not load the main interface
et: Põhiliidest pole võimalik laadida

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
et: Palun veendu, et ekraanisäästja on korrektselt paigaldatud

en: Don't become a daemon
et: Deemoniks ei minda

en: Enable debugging code
et: Silumise lubamine

en: Launch screensaver and locker program
et: Ekraanisäästja ja lukustusprogrammi käivitamine

en: Unable to establish service %s: %s
et: Teenust %s pole võimalik luua: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
et: PAM_TTY=%s pole võimalik seada

en: Incorrect password.
et: Vigane parool.

en: Not permitted to gain access at this time.
et: Puudvad õigused ligipääsuks praegusel kellaajal.

en: No longer permitted to access the system.
et: Süsteemile ligipääsuks pole enam õiguseid.

en: failed to register with the message bus
et: tõrge sõnumisiinile registreerumisel

en: not connected to the message bus
et: sõnumisiiniga pole ühendust

en: screensaver already running in this session
et: ekraanisäästja töötab juba selle seansi raames

en: %A, %B %e
et: %A, %e. %B

en: Time has expired.
et: Ajapiirang ületati.

en: You have the Caps Lock key on.
et: Sul on Caps Lock klahv sisse lülitatud.

en: S_witch User...
et: _Vaheta kasutajat...

en: Log _Out
et: Logi _välja

en: %U on %h
et: %U hostil %h

en: _Password:
et: _Parool:
