mate-screensaver 1.26.0 - en to fa translation catalogue (141 entries)

en: Screensaver
fa: محافظ صفحهٔ نمایش

en: Set your screensaver preferences
fa: ترجیحات محافظ صفحهٔ نمایش خود را تنظیم کنید

en: Screensaver Preview
fa: پیش‌نمایش محافظ صفحهٔ نمایش

en: <b>Screensaver preview</b>
fa: <b>پیش‌نمایش محافظ صفحهٔ نمایش</b>

en: Screensaver Preferences
fa: ترجیحات محافظ صفحهٔ نمایش

en: Power _Management
fa: ـمدیریت انرژی

en: _Preview
fa: _پیش‌نمایش

en: _Screensaver theme:
fa: _تم محافظ صفحهٔ نمایش:

en: Regard the computer as _idle after:
fa: کامپیوتر پس از این مدت _بی‌کار فرض شود:

en: _Activate screensaver when computer is idle
fa: _فعال کردن محافظ صفحهٔ نمایش وقتی کامپیوتر بی‌کار است

en: _Lock screen when screensaver is active
fa: _قفل کردن صفحهٔ‌ نمایش وقتی محافظ صفحهٔ نمایش فعال می‌شود

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
fa: <b>اخطار: صفحهٔ نمایش کاربر root قفل نخواهد شد.</b>

en: Screensavers
fa: محافظ‌های صفحهٔ نمایش

en: Screensaver themes
fa: تم‌های محافظ صفحهٔ نمایش

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
fa: کیهان

en: _Leave Message
fa: _باقی گذاشتن پیام

en: _Switch User
fa: ت_عویض کاربر...

en: _Log Out
fa: _خروج از سیستم

en: _Cancel
fa: ان_صراف

en: _Unlock
fa: _باز کردن قفل

en: <b>Leave a message for %R:</b>
fa: <b>باقی گذاشتن پیام برای %R</b>

en: _Save
fa: _ذخیره

en: Activate when idle
fa: فعال شدن زمان بی‌کاری

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
fa: برای فعال شدن محافظ صفحهٔ نمایش هنگام بی‌کار بودن نشست، این کلید را روی درست تنظیم کنید.

en: Lock on activation
fa: قفل کردن هنگام فعال‌سازی

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
fa: برای قفل شدن صفحهٔ نمایش هنگام فعال شدن محافظ صفحهٔ نمایش، این کلید را روی درست تنظیم کنید.

en: Screensaver theme selection mode
fa: حالت انتخاب تم محافظ صفحهٔ نمایش

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
fa: حالت انتخابی که محافظ صفحهٔ نمایش استفاده می‌کند. مقادیر ممکن «blank-only» که در این صورت محافظ صفحهٔ نمایش بدون استفاده از هیچ تمی هنگام فعال‌سازی به کار می‌افتد، «single» که در این صورت محافظ صفحهٔ نمایش هنگام فعال‌سازی تنها  برای استفاده از یک تم (که در کلید «themes» مشخص شده است) به کار می‌افتد، و «random» که در این صورت محافظ صفحهٔ نمایش هنگام فعال‌سازی از یک تم تصادفی استفاده می‌کند.

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
fa: این کلید فهرست تم‌هایی را که محافظ صفحهٔ نمایش استفاده می‌کند مشخص می‌کند. هر وقت که کلید «mode» روی «blank-only» تنظیم شده باشد نادیده گرفته می‌شود،‌ زمانی که کلید «mode» روی «single» تنظیم شده باشد نام تم مورد استفاده را ارائه می‌دهد، و زمانی که «mode» روی «random» تنظیم شده است فهرستی از تم‌ها ارائه می‌کند.

en: Time before theme change
fa: فاصلهٔ زمانی تغییر تم

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
fa: تعداد دقایق بین تغییر تم محافظ صفحهٔ نمایش.

en: Time before locking
fa: زمان تا قفل کردن

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
fa: تعداد دقایقی که محافظ صفحهٔ نمایش فعال است و پس از آن که صفحهٔ نمایش قفل می‌شود.

en: Allow embedding a keyboard into the window
fa: تعیبهٔ صفحه‌کلید در پنجره مجاز باشد

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
fa: برای مجاز بودن تعبیهٔ صفحه‌کلید در پنجره هنگام تلاش برای باز کردن قفل، این کلید را روی درست تنظیمکنید. کلید «keyboard_command» باید با فرمان مناسبی تنظیم شده باشد.

en: Embedded keyboard command
fa: فرمان صفحه‌کلید توکار

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
fa: فرمانی که در صورت تنظیم کلید «embedded_keyboard_enabled» روی درست، برای تعبیهٔ ویجت صفحه‌کلید در پنجره، اجرا خواهد شد. این فرمان باید یک واسط اتصال XEMBED را پیاده‌سازیکند و خروجی‌اش یک XID پنجره روی خروجی استاندارد باشد.

en: Allow logout
fa: خروج از سیستم مجاز باشد

en: Time before logout option
fa: زمان تا نمایش گزینهٔ خروج از سیستم

en: Logout command
fa: فرمان خروج از سیستم

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
fa: فرمانی که هنگام کلیک روی دکمهٔ خروج از سیستم فراخوانی می‌شود. این فرمان باید به سادگی کاربر را بدون هیچ تعاملی از سیستم خارج کند. این کلید زمانی تأثیرگذار است که کلید «ogout_enable» روی درست تنظیم شده باشد.

en: Allow user switching
fa: تعویض کاربر مجاز باشد

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
fa: برای نمایش گزینه‌ای برای تعویض به حساب یک کاربر دیگر در محاورهٔ باز کردن قفل، این کلید را روی درست تنظیم کنید.

en: Theme for lock dialog
fa: تم محاورهٔ قفل

en: Picture Filename
fa: نام پرونده‌ی عکس

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
fa: اسلایدهایی از تصاویر کیهان نمایش داده شود

en: Floating MATE
fa: MATE معلق

en: Bubbles the MATE logo around the screen
fa: حباب‌پراکنی از لوگوی MATE در اطراف صفحهٔ نمایش

en: Floating GNOME
fa: GNOME معلق

en: Bubbles the GNOME logo around the screen
fa: حباب‌پراکنی از لوگوی گنوم در اطراف صفحهٔ نمایش

en: Pictures folder
fa: پوشهٔ تصاویر

en: Display a slideshow from your Pictures folder
fa: اسلایدهایی از پوشهٔ تصاویر شما نمایش داده شود

en: Pop art squares
fa: مربع‌های پاپ

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
fa: چهارخانه‌ای با رنگ‌های تپنده به سبک هنر پاپ.

en: %s. See --help for usage information.
fa: %s.  برای اطلاعات در مورد طرز استفاده --help را ببینید.

en: Show paths that images follow
fa: مسیرهایی را که تصاویر دنبال می کنند نشان بده

en: Occasionally rotate images as they move
fa: گاه به گاه تصاویر را در حین حرکت بچرخان

en: Print out frame rate and other statistics
fa: نرخ فریم و دیگر ارقام را نشان بده

en: The maximum number of images to keep on screen
fa: حداکثر تعداد تصاویر روی صفحه نمایش

en: The initial size and position of window
fa: اندازه و موقعیت اولیه پنجره

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
fa: عرضxارتفاع+x+y

en: The source image to use
fa: تصویر منبع برای استفاده

en: image - floats images around the screen
fa: image - تصاویر را اطراف صفحهٔ نمایش شناور می‌کند

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
fa: باید یک تصویر مشخص کنید.  برای اطلاعات  در مورد استفاده --help را ببینید.

en: Location to get images from
fa: محل گرفتن تصاویر

en: PATH
fa: مسیر

en: Color to use for images background
fa: رنگ پس زمینه تصاویر

en: Do not randomize pictures from location
fa: تصاویری را که از location آمده درهم سازی نکن

en: Do not try to stretch images on screen
fa: تصاویر را کشیده نمایش نده

en: Copying files
fa: در حال نسخه‌برداری از پرونده‌ها

en: From:
fa: از:

en: To:
fa: به:

en: Copying themes
fa: تم های کپی

en: Invalid screensaver theme
fa: تم محافظ صفحهٔ نمایش نامعتبر

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
fa: به نظر نمی رسد %s تم محافظ صفحه نمایش معتبری باشد

en: Copying file: %u of %u
fa: در حال نسخه‌برداری پروندهٔ: %Iu از %Iu

en: Causes the screensaver to exit gracefully
fa: باعث می‌شود محافظ صفحهٔ نمایش به آرامی خارج شود

en: Query the state of the screensaver
fa: پرس‌وجو از وضعیت محافظ صفحهٔ نمایش

en: Query the length of time the screensaver has been active
fa: پرس و جوی مدت زمانی که محافظ صفحه نمایش فعال بوده

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
fa: به فراروند در حال اجرای محافظ صفحهٔ نمایش خبر می‌دهد که صفحهٔ نمایش را بلافاصله قفل کند

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
fa: اگر محافظ صفحهٔ نمایش فعال است گرافیک در حال نمایش تعویض شود

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
fa: محافظ صفحهٔ نمایش روشن شود (صفحهٔ نمایش خالی شود)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
fa: اگر محافظ صفحهٔ نمایش فعال است، غیر فعال شود. (صفحهٔ نمایش از خالی بودن درآید)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
fa: انگولک کردن محافظ صفحه نمایش در حال اجرا برای شبیه سازی فعالیت کاربر

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
fa: از فعال شدن محافظ صفحهٔ نمایش ممانعت شود. هنگام ممانعت، فرمان مسدود می‌شود.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
fa: برنامه‌ای که از فعالیت محافظ صفحهٔ نمایش ممانعت می‌کند

en: The reason for inhibiting the screensaver
fa: دلیل ممانعت از اجرای محافظ صفحهٔ نمایش

en: Version of this application
fa: نسخهٔ این برنامه

en: The screensaver is %s
fa: محافظ صفحهٔ نمایش %s است

en: active
fa: فعال

en: inactive
fa: غیرفعال

en: The screensaver is not inhibited
fa: محافظ صفحه نمایش مهار نشده است

en: The screensaver is being inhibited by:
fa: محافظ صفحه نمایش مهار شده توسط:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
fa: مدت %d ثانیه است که محافظ صفحه نمایش فعال است.

en: The screensaver is not currently active.
fa: محافظ صفحه نمایش در حال حاضر غیرفعال است.

en: Show debugging output
fa: نمایش خروجی اشکال‌زدایی

en: Show the logout button
fa: نمایش دکمهٔ خروج از سیستم

en: Command to invoke from the logout button
fa: فرمانی که از دکمهٔ خروج از سیستم فراخوانی می‌شود

en: Show the switch user button
fa: نمایش دکمهٔ تعویض کاربر

en: Message to show in the dialog
fa: پیامی که در پنجره محاوره نمایش داده می شود

en: Not used
fa: بی استفاده

en: Username:
fa: نام کاربری:

en: Password:
fa: گذر واژه:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
fa: لازم است گذرواژه‌تان را بلافاصله تغییر دهید (گذرواژه قدیمی است)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
fa: لازم است گذرواژه‌تان را بلافاصله تغییر دهید (اجبار مدیر)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
fa: حساب شما منقضی شده است، لطفاً با مدیر سیستم تماس بگیرید

en: No password supplied
fa: گذرواژه‌ای داده نشد

en: Password unchanged
fa: گذرواژه تغییر نکرد

en: Can not get username
fa: گرفتن نام کاربر ممکن نیست

en: Retype new UNIX password:
fa: گذرواژهٔ یونیکسی جدید را دوباره وارد کنید:

en: Enter new UNIX password:
fa: گذرواژهٔ یونیکس جدید را وارد کنید:

en: (current) UNIX password:
fa: گذرواژهٔ یونیکس (فعلی):

en: Error while changing NIS password.
fa: خطا هنگام تغییر گذرواژهٔ NIS

en: You must choose a longer password
fa: باید گذرواژهٔ بلندتری انتخاب کنید

en: Password has been already used. Choose another.
fa: گذرواژه قبلاً استفاده شده است. از گذرواژهٔ دیگری استفاده کنید.

en: You must wait longer to change your password
fa: برای تغییر گذرواژه‌تان باید بیشتر صبر کنید

en: Sorry, passwords do not match
fa: ببخشید، گذرواژه‌ها مطابقت ندارند

en: Checking...
fa: در حال بررسی...

en: Authentication failed.
fa: تأیید هویت شکست خورد.

en: Blank screen
fa: صفحهٔ نمایش خالی

en: Random
fa: تصادفی

en: Never
fa: هرگز

en: Could not load the main interface
fa: نمی‌توان واسط اصلی را بار  کرد

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
fa: لطفاً بررسی کنید که محافظ صفحهٔ نمایش درست نصب شده باشد

en: Don't become a daemon
fa: شبح نشود

en: Enable debugging code
fa: اشکال‌زدایی کُد به کار انداخته شود

en: Unable to establish service %s: %s
fa: بر پا کردن سرویس %s ممکن نیست: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
fa: نمی‌توان PAM_TTY=%s را تنظیم کرد

en: Incorrect password.
fa: گذرواژه نادرست است

en: Not permitted to gain access at this time.
fa: اجازهٔ دسترسی این بار داده نشده است.

en: No longer permitted to access the system.
fa: دیگر اجازهٔ دسترسی به سیستم را ندارد.

en: failed to register with the message bus
fa: ثبت نام در گذرگاه پیغام شکست خورد

en: not connected to the message bus
fa: به گذرگاه پیغام متصل نیست

en: screensaver already running in this session
fa: محافظ صفحهٔ نمایش از قبل در این نشست در حال اجرا است

en: %A, %B %e
fa: %l:%M %p

en: Time has expired.
fa: زمان منقضی شد.

en: You have the Caps Lock key on.
fa: کلید قفل تبدیل روشن است.

en: S_witch User...
fa: ت_عویض کاربر...

en: Log _Out
fa: _خروج از سیستم

en: %U on %h
fa: %U روی %h

en: _Password:
fa: کلمه عبور
