mate-screensaver 1.26.0 - en to frp translation catalogue (11 entries)

en: Screensaver
frp: Sârvor d’ècran

en: Set your screensaver preferences
frp: Ètablir lo sârvor d’ècran

en: Screensaver Preferences
frp: Prèfèrences de sârvor d’ècran

en: _Screensaver theme:
frp: Tèmo de sârvor d’ècran

en: Screensavers
frp: Sârvors d’ècran

en: Screensaver themes
frp: Tèmos de sârvor d’ècran

en: _Switch User
frp: Changér d’usancér

en: The screensaver is %s
frp: Lo sârvor d’ècran est %s

en: Username:
frp: Nom d’usancér:

en: S_witch User...
frp: _Changér d’usancér

en: _Password:
frp: _Contresinyo
