mate-screensaver 1.26.0 - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: _Switch User
fy: Brûker wik_selje

en: _Log Out
fy: Ôfme_lde

en: Version of this application
fy: Ferzje fan dit programma

en: Never
fy: Nea

en: Enable debugging code
fy: Debug-koade ynskeakelje

en: _Password:
fy: _Wachtwurd
