mate-screensaver 1.26.0 - en to ga translation catalogue (69 entries)

en: Screensaver
ga: Spárálaí Scáileáin

en: Set your screensaver preferences
ga: Socraigh do chuid sainroghanna spárálaí scáileáin

en: Screensaver Preview
ga: Réamhamharc Spárálaí Scáileáin

en: <b>Screensaver preview</b>
ga: <b>Réamhamharc spárálaí scáileáin</b>

en: Screensaver Preferences
ga: Sainroghanna Spárálaí Scáileáin

en: Power _Management
ga: _Bainistíocht Cumhachta

en: _Preview
ga: _Réamhamharc

en: _Screensaver theme:
ga: _Téama spárálaí scáileáin:

en: Regard the computer as _idle after:
ga: _Meas an ríomhaire ina staid dhíomhaoin i ndiaidh:

en: _Activate screensaver when computer is idle
ga: _Gníomhachtaigh an spárálaí scáileáin agus an ríomhaire díomhaoin

en: _Lock screen when screensaver is active
ga: _Cuir an scáileán faoi ghlas agus an spárálaí scáileáin gníomhach

en: Select Background Image
ga: Roghnaigh Íomhá Chúlra

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
ga: <b>Rabhadh: ní bheidh an scáileán faoi ghlas don fhréamhúsáideoir.</b>

en: Screensavers
ga: Spárálaithe Scáileáin

en: Screensaver themes
ga: Téamaí spárálaí scáileáin

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
ga: Cosmas

en: <span size="small">%U on %h</span>
ga: <span size="small">%U ar %h</span>

en: _Leave Message
ga: _Fág Teachtaireacht

en: _Switch User
ga: _Athraigh Úsáideoir

en: _Log Out
ga: _Logáil Amach

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: _Unlock
ga: _Díghlasáil

en: <b>Leave a message for %R:</b>
ga: <b>Fág teachtaireacht do %R:</b>

en: _Save
ga: _Sábháil

en: Activate when idle
ga: Gníomhachtaigh agus díomhaoin

en: Lock on activation
ga: Cuir faoi ghlas ag gníomhachtú

en: Allow logout
ga: Ceadaigh logáil amach

en: Logout command
ga: Ordú logála amach

en: Allow user switching
ga: Ceadaigh athrú úsáideoirí

en: Picture Filename
ga: Ainm-Comhad an Pictiúr

en: Pictures folder
ga: Fillteán pictiúr

en: Pop art squares
ga: Cearnóga pop-ealaíne

en: %s. See --help for usage information.
ga: %s. Féach --help le haghaidh eolas úsáide.

en: MAX_IMAGES
ga: ÍOMHÁNNA_UASTA

en: The initial size and position of window
ga: Méid agus ionad tosaithe na fuinneoige

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
ga: LEITHEADxAIRDE+X+Y

en: The source image to use
ga: Íomhá fhoinseach le húsáid

en: Location to get images from
ga: Suíomh óna fhaightear íomhánna

en: PATH
ga: CONAIR

en: Copying files
ga: Comhaid á gcóipeáil

en: From:
ga: Ó:

en: To:
ga: Chuig:

en: Copying themes
ga: Téamaí á gcóipeáil

en: Invalid screensaver theme
ga: Téama spárálaí scáileáin neamhbhailí

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
ga: Is cosúil nach téama spárálaí scáileáin bailí é %s.

en: Copying file: %u of %u
ga: Comhad á chóipeáil: %u as %u

en: Version of this application
ga: Leagan an fheidhmchláir seo

en: The screensaver is %s
ga: Tá an spárálaí scáileáin %s

en: active
ga: gníomhach

en: inactive
ga: neamhghníomhach

en: MESSAGE
ga: TEACHTAIREACHT

en: Username:
ga: Ainm úsáideora:

en: Password:
ga: Focal faire:

en: Checking...
ga: Á sheiceáil...

en: Authentication failed.
ga: Theip ar fhíordheimhniú.

en: Blank screen
ga: Scáileán bán

en: Random
ga: Fánach

en: Never
ga: Riamh

en: Could not load the main interface
ga: Níorbh fhéidir an príomhchomhéadan a luchtú

en: Don't become a daemon
ga: Ná téigh i ndeamhan

en: Enable debugging code
ga: Cumasaigh cód dífhabhtaithe

en: Can't set PAM_TTY=%s
ga: Ní féidir PAM_TTY=%s a shocrú

en: Incorrect password.
ga: Focal faire mícheart.

en: Time has expired.
ga: Chuaigh am in éag.

en: You have the Caps Lock key on.
ga: Tá an eochair Caps Lock brúite.

en: S_witch User...
ga: _Athraigh Úsáideoir...

en: Log _Out
ga: Logáil _Amach:

en: %U on %h
ga: %U ar %h

en: _Password:
ga: _Focal faire:
