mate-screensaver 1.26.0 - en to ie translation catalogue (16 entries)

en: _Preview
ie: _Previder

en: Select Background Image
ie: Selecte un image de funde

en: _Switch User
ie: _Cambiar li usator

en: _Log Out
ie: C_luder li session

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Save
ie: _Gardar

en: PATH
ie: RUTE

en: Copying files
ie: Copiar de files

en: From:
ie: De:

en: To:
ie: A:

en: Copying file: %u of %u
ie: Copiante un file: %u ex %u

en: Version of this application
ie: Version del application

en: Password:
ie: Contrasigne:

en: Never
ie: Nequande

en: Enable debugging code
ie: Activar li code de debug

en: _Password:
ie: _Contrasigne:
