mate-screensaver 1.26.0 - en to kab translation catalogue (6 entries)

en: _Preview
kab: _Taskant

en: _Cancel
kab: _Sefsex

en: _Save
kab: _Sekles

en: Password:
kab: Awal n tbaḍnit:

en: Never
kab: Jamais

en: _Password:
kab: _Awal uffir:
