mate-screensaver 1.26.0 - en to kk translation catalogue (61 entries)

en: Screensaver
kk: Экран қорғауышы

en: Set your screensaver preferences
kk: Экран қорғауышы баптауларын орнатыңыз

en: Screensaver Preview
kk: Экран қорғауышын алдын-ала қарау

en: <b>Screensaver preview</b>
kk: <b>Экран қорғауышын алдын-ала қарау</b>

en: Screensaver Preferences
kk: Экран қорғауышы баптаулары

en: Power _Management
kk: Эл. қореқті _басқару

en: _Preview
kk: А_лдын-ала қарау

en: _Screensaver theme:
kk: _Экран қорғауышы темасы:

en: Select Background Image
kk: Фон суреті файлын таңдау

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
kk: Ғарыш

en: _Leave Message
kk: _Хабарламаны қалдыру

en: _Switch User
kk: Пайдаланушыны ауы_стыру

en: _Log Out
kk: Жүйеден ш_ығу

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Unlock
kk: Бо_сату

en: <b>Leave a message for %R:</b>
kk: <b>%R үшін хабарламаны қалдыру:</b>

en: _Save
kk: _Сақтау

en: Activate when idle
kk: Іссіз кезінде белсендіру

en: Lock on activation
kk: Белсендіру кезінде блоктау

en: Time before locking
kk: Блоктауға дейінгі уақыт арасы

en: Allow logout
kk: Жүйеден шығуды рұқсат ету

en: Logout command
kk: Жүйеден шығу командасы

en: Allow user switching
kk: Пайдаланушыны ауыстыруды рұқсат ету

en: Floating MATE
kk: Қалқымалы MATE

en: Floating GNOME
kk: Қалқымалы GNOME

en: Pictures folder
kk: Суреттер бумасы

en: Copying files
kk: Файларды көшіру

en: From:
kk: Кімнен:

en: To:
kk: Қайда:

en: Version of this application
kk: Осы бағдарламасының нұсқасы

en: active
kk: Белсендi

en: inactive
kk: Белсендi емес

en: MESSAGE
kk: ХАБАРЛАМА

en: Not used
kk: Қолданылмайды

en: Username:
kk: Пайдаланушы:

en: Password:
kk: Пароль:

en: No password supplied
kk: Пароль көрсетілмеген

en: Password unchanged
kk: Пароль өзгертілмеді

en: Can not get username
kk: Пайдаланушы атын алу мүмкін емес

en: Retype new UNIX password:
kk: Жаңа UNIX паролін қайта теріңіз:

en: Enter new UNIX password:
kk: Жаңа UNIX паролін енгізіңіз:

en: (current) UNIX password:
kk: (ағымдағы) UNIX паролі:

en: Error while changing NIS password.
kk: NIS паролін өзгерту кезіндегі қате.

en: You must choose a longer password
kk: Ұзағырақ парольді таңдауыңыз керек

en: Password has been already used. Choose another.
kk: Пароль жақында қолданылған болып тұр. Басқасын таңдаңыз.

en: You must wait longer to change your password
kk: Пароліңізді ауыстыру үшін ұзағырақ күтуіңіз керек.

en: Sorry, passwords do not match
kk: Кешіріңіз, парольдер өзара сәйкес келмейді

en: Checking...
kk: Тексеру...

en: Authentication failed.
kk: Аутентификация сәтсіз аяқталды.

en: Blank screen
kk: Экранды тазарту

en: Random
kk: Кездейсоқ

en: Never
kk: Ешқашан

en: Don't become a daemon
kk: Қызмет режиміне өтпеу

en: Enable debugging code
kk: Жөндеу кодын іске қосу

en: Incorrect password.
kk: Пароль қате.

en: Time has expired.
kk: Мерзімі аяқталды.

en: You have the Caps Lock key on.
kk: Сіздің Caps Lock пернеңіз іске қосулы тұр.

en: S_witch User...
kk: Пайдаланушыны ауы_стыру...

en: Log _Out
kk: Жүйеден ш_ығу

en: %U on %h
kk: %U, қайда: %h

en: _Password:
kk: _Пароль:
