mate-screensaver 1.26.0 - en to ku_IQ translation catalogue (20 entries)

en: Screensaver
ku_IQ: پەردەپارێز

en: Set your screensaver preferences
ku_IQ: دانانی هەڵبژاردەکانی خۆت بۆ پەردەپارێز

en: Screensaver Preview
ku_IQ: پێشدیتنی پەردەپارێز

en: <b>Screensaver preview</b>
ku_IQ: <b>پێشدیتنی پەردەپارێز</b>

en: Screensaver Preferences
ku_IQ: هەڵبژاردەکانی پەردەپارێز

en: Power _Management
ku_IQ: بەڕێوەبردنی _وزە

en: _Preview
ku_IQ: _پێشدیتن

en: Screensavers
ku_IQ: پەردەپارێزەکان

en: _Log Out
ku_IQ: _چوونەدەر

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Save
ku_IQ: _پاشەکەوتکردن

en: PATH
ku_IQ: ڕێڕەو

en: From:
ku_IQ: لە:

en: Version of this application
ku_IQ: وەشانی ئەم نەرمەواڵەیە

en: Not used
ku_IQ: بەکارنەهێنراو

en: Username:
ku_IQ: ناوی بەکارهێنەر:

en: Password:
ku_IQ: تێپەڕەوشە:

en: Blank screen
ku_IQ: پەردەی خاڵی

en: Never
ku_IQ: هەرگیز

en: _Password:
ku_IQ: _تێپەڕەوشە:
