mate-screensaver 1.26.0 - en to ky translation catalogue (26 entries)

en: Screensaver
ky: Экран сактагыч

en: Screensaver Preview
ky: Экран сактагычты көрүү

en: <b>Screensaver preview</b>
ky: <b>Экран сактагычты көрүү</b>

en: Screensaver Preferences
ky: Экран сактагычтын параметрлери

en: _Preview
ky: _Көрүү

en: _Screensaver theme:
ky: _Экран сактачтын темасы:

en: Select Background Image
ky: Фон сүрөтү

en: Screensavers
ky: Экран сактагычтар

en: Screensaver themes
ky: Экран сактагыч темалары

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
ky: Космос

en: _Log Out
ky: Сеансты _аяктоо

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: _Save
ky: _Сактоо

en: Lock on activation
ky: Экранды блоктоо

en: Pictures folder
ky: Сүрөттөр папкасы

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
ky: ТУУРАСЫxБИЙИКТИГИ+X+Y

en: PATH
ky: ЖОЛ

en: Copying files
ky: Файлдар көчүрүлүүдө

en: From:
ky: Кимден:

en: To:
ky: Кимге:

en: Version of this application
ky: Бул тиркеменин версиясы

en: active
ky: активдүү

en: Username:
ky: Колдонуучу аты:

en: Password:
ky: Сырсөз:

en: Never
ky: Эч качан

en: _Password:
ky: _Сырсөзү:
