mate-screensaver 1.26.0 - en to lt translation catalogue (168 entries)

en: Screensaver
lt: Ekrano užsklanda

en: Set your screensaver preferences
lt: Nurodykite ekrano užsklandos nustatymus

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;preferences;
lt: MATE;ekrano užsklanda;nustatymai;

en: Screensaver Preview
lt: Ekrano užsklandos peržiūra

en: <b>Screensaver preview</b>
lt: <b>Ekrano užsklandos peržiūra</b>

en: Screensaver Preferences
lt: Ekrano užsklandos nustatymai

en: Power _Management
lt: Energijos _valdymas

en: _Preview
lt: _Peržiūra

en: _Screensaver theme:
lt: _Ekrano užsklandos tema:

en: Regard the computer as _idle after:
lt: La_ikyti kompiuterį neveikliu po:

en: _Activate screensaver when computer is idle
lt: _Aktyvuoti ekrano užsklandą, kai kompiuteris neveiklus

en: _Lock screen when screensaver is active
lt: _Užrakinti ekraną, kai aktyvuota ekrano užsklanda

en: Background picture for lock screen:
lt: Užrakto ekrano foninis paveikslas:

en: Select Background Image
lt: Pasirinkite fono paveikslą

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
lt: <b>Dėmesio: ekranas root naudotojui nebus užrakintas.</b>

en: Screensavers
lt: Ekrano užsklandos

en: Screensaver themes
lt: Ekrano užsklandos temos

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
lt: Kosmosas

en: <span size="small">%U on %h</span>
lt: <span size="small">%U kompiuteryje %h</span>

en: Show password
lt: Rodyti slaptažodį

en: _Leave Message
lt: _Palikti žinutę

en: _Switch User
lt: _Perjungti naudotoją

en: _Log Out
lt: At_sijungti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Unlock
lt: _Atrakinti

en: <b>Leave a message for %R:</b>
lt: <b>Palikti žinutę %R:</b>

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Activate when idle
lt: Aktyvuoti, kai neveiklus

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite aktyvuoti ekrano užsklandą, kai seansas neveiklus.

en: Lock on activation
lt: Paleidus, užrakinti

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite, kad paleidus užsklandą būtų užrakintas ekranas.

en: Screensaver theme selection mode
lt: Ekrano užsklandos temos pasirinkimo veiksena

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
lt: Ekrano užsklandos naudojama pasirinkimo veiksena. Gali būti „blank-only“, kai norima įjungti ekrano užsklandą, nenaudojant jokios temos, „single“, kai norima įjungti ekrano užsklandą, naudojant tik vieną temą (nurodytą „themes“ rakte), ir „random“, kai norima įjungti ekrano užsklandą, naudojant atsitiktinę temą.

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
lt: Šiame rakte nurodoma ekrano užsklandos naudojamų temų sąrašas. Jo nepaisoma, kai rakto „mode“ reikšmė yra „blank-only“; kai rakto „mode“ reikšmė yra „single“, reikia nurodyti vieną temos pavadinimą, kai rakto „mode“ reikšmė yra „random“, reikia nurodyti temų sąrašą.

en: Time before power management baseline
lt: Laikas iki energijos valdymo pirmos reikšmės pranešimo

en: The number of seconds of inactivity before signalling to power management. This key is set and maintained by the session power management agent.
lt: Neaktyvumo laikas sekundėmis, po kurio siunčiamas signalas energijos valdymo posistemei. Ši reikšmė nustatoma seanso energijos valdymo agento programos.

en: Time before theme change
lt: Laikas iki temos pakeitimo

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
lt: Kas kiek minučių pakeičiama ekrano užsklandos tema.

en: Time before locking
lt: Laikas iki užrakinimo

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
lt: Minučių skaičius nuo ekrano užsklandos aktyvavimo iki ekrano užrakinimo.

en: Allow embedding a keyboard into the window
lt: Leisti į langą įtaisyti klaviatūrą

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite leisti rodyti klaviatūrą atrakinimo lange. Atitinkama komanda turi būti nurodyta rakte „keyboard_command“.

en: Embedded keyboard command
lt: Įtaisytos klaviatūros komanda

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
lt: Komanda, kuri bus vykdoma, jei „embedded_keyboard_enabled“ reikšmė teigiama. Programa turėtų vaizduoti klaviatūrą realizuodama XEMBED įskiepio sąsają ir išvesti lango XID į standartinį išėjimą.

en: Allow logout
lt: Leisti atsijungti

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to allow logging out after a delay. The delay is specified in the "logout_delay" key.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite, kad atrakinimo dialoge būtų leidžiama galimybė atsijungti po tam tikro laiko tarpo. Laikas nurodomas „logout_delay“ rakte.

en: Time before logout option
lt: Laikas iki atsijungimo galimybės

en: The number of minutes after the screensaver activation before a logout option will appear in the unlock dialog. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
lt: Minučių skaičius nuo ekrano užsklandos aktyvavimo iki atsijungimo galimybės atsiradimo atrakinimo dialoge. Šis raktas turi reikšmės tik tada, kai rakto „logout_enable“ reikšmė yra teigiama.

en: Logout command
lt: Atsijungimo komanda

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
lt: Komanda, paleidžiama paspaudus atsijungimo mygtuką. Ši komanda turėtų paprasčiausiai atjungti naudotoją be pastarojo įsikišimo. Šis raktas turi įtakos tik tada, kai rakto „logout_enable“ reikšmė teigiama.

en: Allow user switching
lt: Leisti perjungti naudotoją

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite, kad atrakinimo dialoge būtų rodoma galimybė perjungti naudotoją.

en: Theme for lock dialog
lt: Užrakinimo dialogo tema

en: Theme to use for the lock dialog
lt: Užrakinimo dialoge naudojama tema

en: Format for time on lock dialog
lt: Laiko formatas užrakto dialoge

en: Format to display the time on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %R for 24H format.
lt: Formatas, kuriuo rodyti laiką užrakto dialoge. Numatytasis yra „locale“, kuris naudoja numatytąjį esamos lokalės formatą. Tinkintos reikšmės turėtų būti nustatomos pagal g-date-time-format. 24 valandų formatui nustatyti, pabandykite %R.

en: Format for date on lock dialog
lt: Datos formatas užrakto dialoge

en: Format to display the date on lock dialog. Default is 'locale' which uses default format for current locale. Custom values should be set according to g-date-time-format. Try %F for ISO 8601 date format.
lt: Formatas, kuriuo rodyti datą užrakto dialoge. Numatytasis yra „locale“, kuris naudoja numatytąjį esamos lokalės formatą. Tinkintos reikšmės turėtų būti nustatomos pagal g-date-time-format. ISO 8601 datos formatui nustatyti, pabandykite %F.

en: Allow the session status message to be displayed
lt: Leisti rodyti seanso būsenos pranešimą

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
lt: Leisti rodyti seanso būsenos pranešimą, kai ekranas užrakintas.

en: Picture Filename
lt: Paveikslo failo pavadinimas

en: File to use for the background image.
lt: Failas, naudotinas fono paveikslui.

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
lt: Rodyti kosmoso paveikslų skaidrių rodymą

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;slideshow;cosmos;
lt: MATE;ekrano užsklanda;skaidrių rodymas;kosmosas;

en: Floating MATE
lt: Plaukiojantis MATE

en: Bubbles the MATE logo around the screen
lt: MATE logotipas „burbuliuoja“ ekrane

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;logo;bubbles;
lt: MATE;ekrano užsklanda;logotipas;burbulai;

en: Floating GNOME
lt: Plaukiojantis MATE

en: Bubbles the GNOME logo around the screen
lt: GNOME logotipas „burbuliuoja“ ekrane

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;GNOME;logo;bubbles;
lt: MATE;ekrano užsklanda;GNOME;logotipas;burbulai;

en: Pictures folder
lt: Paveikslų aplankas

en: Display a slideshow from your Pictures folder
lt: Rodyti skaidrių šou iš jūsų paveikslų aplanko

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;custom;slideshow;pictures;folder;
lt: MATE;ekrano užsklanda;tinkintas;pasirinktinis;tinkinti;pasirinktiniai;skaidrių rodymas;paveikslai;paveiksliukai;paveikslėliai;aplankas;

en: Pop art squares
lt: Meniški kvadratėliai

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
lt: Pulsuojančių spalvų kvadratėliai.

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;grid;pulsing;colors;
lt: MATE;ekrano užsklanda;tinklelis;pulsuojančios;spalvos;

en: %s. See --help for usage information.
lt: %s. Norėdami daugiau informacijos, žr. --help.

en: Show paths that images follow
lt: Rodyti paveikslų sekamus kelius

en: Occasionally rotate images as they move
lt: Retkarčiais pasukti paveikslus, kai šie juda

en: Print out frame rate and other statistics
lt: Rodyti kadrų dažnį ir kitą statistiką

en: The maximum number of images to keep on screen
lt: Maksimalus ekrane rodomų paveikslų skaičius

en: The initial size and position of window
lt: Pradinis lango dydis ir pozicija

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
lt: PLOTISxAUKŠTIS+X+Y

en: The source image to use
lt: Naudotinas paveikslas

en: image - floats images around the screen
lt: image - ekrane plaukioja paveikslas

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
lt: Turite nurodyti bent vieną paveikslą. Norėdami sužinoti kaip naudotis, žr. --help.

en: Location to get images from
lt: Vieta iš kur gaunami paveikslai

en: PATH
lt: KELIAS

en: Color to use for images background
lt: Paveikslų fono spalva

en: "#rrggbb"
lt: „#rrggbb“

en: Do not randomize pictures from location
lt: Imti paveikslus iš eilės

en: Do not try to stretch images on screen
lt: Neištempti paveikslų ekrane

en: Copying files
lt: Kopijuojami failai

en: From:
lt: Iš:

en: To:
lt: Į:

en: Copying themes
lt: Kopijuojamos temos

en: Invalid screensaver theme
lt: Netinkama ekrano užsklandos tema

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
lt: %s nėra tinkama ekrano užsklandos tema.

en: Copying file: %u of %u
lt: Kopijuojamas failas: %u iš %u

en: Causes the screensaver to exit gracefully
lt: Paprasčiausiai užveria ekrano užsklandą

en: Query the state of the screensaver
lt: Užklausti ekrano užsklandos būklės

en: Query the length of time the screensaver has been active
lt: Užklausti, kiek laiko ekrano užsklanda buvo aktyvi

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
lt: Nurodo ekrano užsklandos procesui tuojau pat užrakinti ekraną

en: Tells the running screensaver process to unlock the screen immediately
lt: Nurodo vykdomam ekrano užsklandos procesui tuojau pat atrakinti ekraną

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
lt: Jei ekrano užsklanda aktyvi, perjungti į kitą grafinę demonstraciją

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
lt: Įjungti ekrano užsklandą (užtemdyti ekraną)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
lt: Jei ekrano užsklanda aktyvi, ją deaktyvuoti (išjungti ekrano užtemdymą)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
lt: Simuliuoti naudotojo aktyvumą, kad nebūtų aktyvuota ekrano užsklanda

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
lt: Sulaikyti ekrano užskalandą nuo aktyvavimo. Komanda blokuoja, kol kliudymas aktyvus.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
lt: Iškviečianti programa slopinanti ekrano užsklandą

en: The reason for inhibiting the screensaver
lt: Ekrano užsklandos iškvietimo priežastis

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en: The screensaver is %s
lt: Ekrano užsklanda yra %s

en: active
lt: aktyvi

en: inactive
lt: neaktyvi

en: The screensaver is not inhibited
lt: Ekrano užsklanda neblokuojama

en: The screensaver is being inhibited by:
lt: Ekrano užsklanda blokuojama šios programos:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
lt: Ekrano užsklanda buvo aktyvi %d sekundžių.

en: The screensaver is not currently active.
lt: Ekrano užsklanda neaktyvi

en: Show debugging output
lt: Rodyti derinimo išvestį

en: Show the logout button
lt: Rodyti atsijungimo mygtuką

en: Command to invoke from the logout button
lt: Komanda vykdoma paspaudus atsijungimo mygtuką

en: Show the switch user button
lt: Rodyti naudotojo perjungimo mygtuką

en: Message to show in the dialog
lt: Pranešimas, rodomas dialoge

en: MESSAGE
lt: PRANEŠIMAS

en: Not used
lt: Nenaudojama

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
lt: Turite tuojau pat pasikeisti slaptažodį (slaptažodis paseno)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
lt: Turite tuojau pat pasikeisti slaptažodį (root nurodymu)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
lt: Jūsų slaptažodis nustojo galiojęs; susisiekite su sistemos administratoriumi

en: No password supplied
lt: Slaptažodis nenurodytas

en: Password unchanged
lt: Slaptažodis nepakeistas

en: Can not get username
lt: Nepavyko gauti naudotojo vardo

en: Retype new UNIX password:
lt: Pakartokite naują UNIX slaptažodį:

en: Enter new UNIX password:
lt: Įveskite naują UNIX slaptažodį:

en: (current) UNIX password:
lt: (esamas) UNIX slaptažodis:

en: Error while changing NIS password.
lt: Klaida keičiant NIS slaptažodį.

en: You must choose a longer password
lt: Turite pasirinkti ilgesnį slaptažodį

en: Password has been already used. Choose another.
lt: Slaptažodis jau buvo naudojamas. Pasirinkite kitą.

en: You must wait longer to change your password
lt: Turite palaukti ilgiau norėdami pakeisti slaptažodį

en: Sorry, passwords do not match
lt: Slaptažodžiai nevienodi

en: Checking...
lt: Tikrinama...

en: Authentication failed.
lt: Tapatybė nepatvirtinta.

en: Blank screen
lt: Tuščias ekranas

en: Random
lt: Atsitiktinė

en: Never
lt: Niekada

en: Could not load the main interface
lt: Nepavyko įkelti pagrindinės sąsajos

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
lt: Įsitikinkite, kad ekrano užsklanda yra tinkamai įdiegta

en: Don't become a daemon
lt: Netapti tarnyba

en: Enable debugging code
lt: Įjungti derinimo kodą

en: Launch screensaver and locker program
lt: Paleisti ekrano užsklandą ir užraktą

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: MATE;screensaver;locker;
lt: MATE;ekrano užsklanda;užraktas;

en: Unable to establish service %s: %s
lt: Nepavyko sukurti paslaugos %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
lt: Negalima nustatyti PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
lt: Neteisingas slaptažodis.

en: Not permitted to gain access at this time.
lt: Šį kartą neleista gauti priėjimo.

en: No longer permitted to access the system.
lt: Daugiau nebeleidžiama prieiti prie šios sistemos.

en: failed to register with the message bus
lt: nepavyko prisiregistruoti prie pranešimų prievado

en: not connected to the message bus
lt: neprisijungta prie pranešimų prievado

en: screensaver already running in this session
lt: šiame seanse jau paleista ekrano užsklanda

en: Time has expired.
lt: Baigėsi laikas.

en: You have the Caps Lock key on.
lt: Įjungtas jūsų Caps Lock klavišas.

en: S_witch User...
lt: _Perjungti naudotoją...

en: Log _Out
lt: At_sijungti

en: %U on %h
lt: %U kompiuteryje %h

en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

en: Hide password
lt: Slėpti slaptažodį
