mate-screensaver 1.26.0 - en to lv translation catalogue (142 entries)

en: Screensaver
lv: Ekrānsaudzētājs

en: Set your screensaver preferences
lv: Iestatīt sava ekrānsaudzētāja iestatījumus

en: Screensaver Preview
lv: Ekrānsaudzētāja priekšskatījums

en: <b>Screensaver preview</b>
lv: <b>Ekrānsaudzētāja priekšskatījums</b>

en: Screensaver Preferences
lv: Ekrānsaudzētāja iestatījumi

en: Power _Management
lv: Barošanas _pārvaldība

en: _Preview
lv: _Priekšstatījums

en: _Screensaver theme:
lv: Ekrān_saudzētāja tēma:

en: Regard the computer as _idle after:
lv: Uzskatīt datoru kā _neaktīvu pēc:

en: _Activate screensaver when computer is idle
lv: _Aktivizēt ekrānsaudzētāju, kad dators ir neaktīvs

en: _Lock screen when screensaver is active
lv: Nozs_lēgt ekrānu, kad ekrānsaudzētājs ir aktīvs

en: Select Background Image
lv: Izvēlieties fona attēlu

en: <b>Warning: the screen will not be locked for the root user.</b>
lv: <b>Uzmanību: root lietotājam šis ekrāns netiks noslēgts.</b>

en: Screensavers
lv: Ekrānsaudzētāji

en: Screensaver themes
lv: Ekrānsaudzētāja tēmas

note: Translators: This is the name of a desktop background image that shows outer space images. You might want to translate it into the equivalent words of your language
en: Cosmos
lv: Kosmoss

en: <span size="small">%U on %h</span>
lv: <span size="small">Lietotājs %U uz datora %h</span>

en: _Leave Message
lv: _Atstāt ziņojumu

en: _Switch User
lv: Nomainīt _lietotāju

en: _Log Out
lv: Beigt _darbu

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Unlock
lv: _Atslēgt

en: <b>Leave a message for %R:</b>
lv: <b>Atstāt ziņojumu lietotājam %R:</b>

en: _Save
lv: _Saglabāt

en: Activate when idle
lv: Aktivizēt, kad neaktīvs

en: Set this to TRUE to activate the screensaver when the session is idle.
lv: Iestatīt kā PATIESS, lai aktivizētu ekrānsaudzētāju, kad sesija ir neaktīva.

en: Lock on activation
lv: Noslēgt aktivizācijas brīdī

en: Set this to TRUE to lock the screen when the screensaver goes active.
lv: Iestatīt kā PATIESS, lai noslēgtu ekrānu, kad ekrānsaudzētājs kļūst aktīvs.

en: Screensaver theme selection mode
lv: Ekrānsaudzētāja tēmas izvēles režīms

en: The selection mode used by screensaver. May be "blank-only" to enable the screensaver without using any theme on activation, "single" to enable screensaver using only one theme on activation (specified in "themes" key), and "random" to enable the screensaver using a random theme on activation.
lv: Ekrānsaudzētāja lietotais izvēles režīms. Var būt "blank-only", lai aktivizētu ekrānsaudzētāju, kas nelieto nevienu tēmu aktivizācijas brīdī, "single", lai aktivizētu ekrānsaudzētāju, kas lieto tikai vienu tēmu aktivizācijas brīdī (precizē atslēgā "themes"), un "random", lai aktivizētu ekrānsaudzētāju, kas lieto nejaušu tēmu aktivizācijas brīdī.

en: This key specifies the list of themes to be used by the screensaver. It's ignored when "mode" key is "blank-only", should provide the theme name when "mode" is "single", and should provide a list of themes when "mode" is "random".
lv: Šī atslēga precizē tēmu sarakstu, ko lietos ekrānsaudzētājs. Tās tiek ignorētas, ja "mode" atslēga ir "blank-only". Ieteicams norādīt tēmas nosaukumu, ja "mode" ir "single" un tēmu sarakstu, ja "mode" ir "random".

en: Time before theme change
lv: Laiks pirms tēmas maiņas

en: The number of minutes to run before changing the screensaver theme.
lv: Minūšu skaits, kam jāpaiet, pirms tiek mainīta ekrānsaudzētāja tēma.

en: Time before locking
lv: Laiks pirms noslēgšanas

en: The number of minutes after screensaver activation before locking the screen.
lv: Minūšu skaits pēc ekrānsaudzētāja aktivizācijas pirms ekrāna noslēgšanas.

en: Allow embedding a keyboard into the window
lv: Atļaut logos iegult tastatūru

en: Set this to TRUE to allow embedding a keyboard into the window when trying to unlock. The "keyboard_command" key must be set with the appropriate command.
lv: Iestatiet uz PATIESS, lai atļautu logos atslēgšanas laikā iegult tastatūru. "keyboard_command" vērtībā jānorāda atbilstoša komanda.

en: Embedded keyboard command
lv: Iegultā tastatūras komanda

en: The command that will be run, if the "embedded_keyboard_enabled" key is set to TRUE, to embed a keyboard widget into the window. This command should implement an XEMBED plug interface and output a window XID on the standard output.
lv: Komanda, kas tiks palaista, ja "embedded_keyboard_enabled" vērtība ir PATIESS, lai logā iegultu tastatūras sīklietotni. Komandai būtu jārealizē XEMBED ievades saskarne un izvades logs ar XID izvadu.

en: Allow logout
lv: Atļaut atteikšanos

en: Time before logout option
lv: Laiks pirms atteikšanās opcijas

en: Logout command
lv: Atteikšanās komanda

en: The command to invoke when the logout button is clicked. This command should simply log the user out without any interaction. This key has effect only if the "logout_enable" key is set to TRUE.
lv: Komanda, kuru izsauc, kad ir nospiesta atteikšanās poga. Šai komandai vajadzētu vienkārši atteikt lietotāju bez jebkādas mijiedarbības. Šai atslēgai ir ietekme tikai, ja "logout_enable" atslēga ir iestatīta kā PATIESS.

en: Allow user switching
lv: Atļaut lietotāju pārslēgšanu

en: Set this to TRUE to offer an option in the unlock dialog to switch to a different user account.
lv: Iestatīt kā PATIESS, lai piedāvātu opciju atslēgšanas dialoga logā, lai pārslēgtos uz citu lietotāja kontu.

en: Theme for lock dialog
lv: Noslēgšanas dialoga tēma

en: Allow the session status message to be displayed
lv: Ļaut rādīt sesijas statusa ziņojumus

en: Allow the session status message to be displayed when the screen is locked.
lv: Ļaut rādīt sesijas statusa ziņojumus, kad ekrāns ir noslēgts

en: Picture Filename
lv: Attēla faila nosaukums

en: File to use for the background image.
lv: Fails, kuru izmantot kā fona attēlu.

en: Display a slideshow of pictures of the cosmos
lv: Rādīt kosmosa attēlu slīdrādi

en: Pictures folder
lv: Bilžu mape

en: Display a slideshow from your Pictures folder
lv: Rādīt jūsu bilžu mapes slīdrādi

en: Pop art squares
lv: Popārta kvadrāti

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
lv: Pulsējošu krāsu popārtisks režģis.

en: %s. See --help for usage information.
lv: %s. Apskatiet --help, lai uzzinātu lietošanas instrukcijas.

en: Show paths that images follow
lv: Rādīt ceļus, kuriem seko attēli

en: Occasionally rotate images as they move
lv: Ik pa laikam rotēt bildes, kamēr tās kustās

en: Print out frame rate and other statistics
lv: Drukāt kadra ātrumu un citu statistiku

en: The maximum number of images to keep on screen
lv: Maksimālais bilžu skaits uz ekrāna

en: The initial size and position of window
lv: Loga sākotnējais izmērs un pozīcija

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
lv: PLATUMSxAUGSTUMS+X+Y

en: The source image to use
lv: Sākumā izmantojamā bilde

en: image - floats images around the screen
lv: bilde - peldina bildes pa visu ekrānu

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
lv: Jums jānorāda viena bilde.  Apskatiet --help, lai uzzinātu lietošanas instrukcijas.

en: Location to get images from
lv: Atrašanās vieta, kur meklēt bildes

en: PATH
lv: CEĻŠ

en: Color to use for images background
lv: Attēlu fonam izmantojamā krāsa

en: Do not randomize pictures from location
lv: Rādīt bildes secīgi no vietas

en: Do not try to stretch images on screen
lv: Nemēģināt izstiept bildes uz ekrāna

en: Copying files
lv: Kopē failus

en: From:
lv: No:

en: To:
lv: Uz:

en: Copying themes
lv: Kopē tēmas

en: Invalid screensaver theme
lv: Nederīga ekrānsaudzētāja tēma

en: %s does not appear to be a valid screensaver theme.
lv: Izskatās, ka %s nav derīga ekrānsaudzētāja tēma.

en: Copying file: %u of %u
lv: Kopē failu:%u no %u

en: Causes the screensaver to exit gracefully
lv: Liek ekrānsaudzētājam saudzīgi iziet

en: Query the state of the screensaver
lv: Vaicā ekrānsaudzētāja stāvokli

en: Query the length of time the screensaver has been active
lv: Vaicājums par laiku, kurā ekrānsaudzētāja ir bijis aktīvs

en: Tells the running screensaver process to lock the screen immediately
lv: Liek strādājošam ekrānsaudzētāja procesam nekavējoties noslēgt ekrānu

en: If the screensaver is active then switch to another graphics demo
lv: Ja ekrānsaudzētājs ir aktīvs, tad pārslēgties uz citu grafikas demonstrāciju

en: Turn the screensaver on (blank the screen)
lv: Ieslēgt ekrānsaudzētāju (notīrīt ekrānu)

en: If the screensaver is active then deactivate it (un-blank the screen)
lv: Ja ekrānsaudzētājs ir aktīvs, tad deaktivizēt to (at-notīrīt ekrānu)

en: Poke the running screensaver to simulate user activity
lv: Pabikstīt darbojošos ekrānsaudzētāju, lai simulētu lietotāja aktivitāti

en: Inhibit the screensaver from activating.  Command blocks while inhibit is active.
lv: Atturēt ekrānsaudzētāju no aktivizēšanās. Komanda bloķē, kamēr atturēšana ir aktīva.

en: The calling application that is inhibiting the screensaver
lv: Izsaucošā lietotne, kas nomāc ekrānsaudzētāju

en: The reason for inhibiting the screensaver
lv: Ekrānsaudzētāja nomākšanas iemesls

en: Version of this application
lv: Šīs lietotnes versija

en: The screensaver is %s
lv: Ekrānsaudzētājs ir %s

en: active
lv: aktīvs

en: inactive
lv: neaktīvs

en: The screensaver is not inhibited
lv: Ekrānsaudzētājs nav nomākts

en: The screensaver is being inhibited by:
lv: Ekrānsaudzētāju nomāc:

en: The screensaver has been active for %d seconds.
lv: Ekrānsaudzētājs ir bijis aktīvs %d sekundes.

en: The screensaver is not currently active.
lv: Ekrānsaudzētājs pašlaik nav aktīvs.

en: Show debugging output
lv: Rādīt atkļūdošanas izvadu

en: Show the logout button
lv: Rādīt atteikšanās pogu

en: Command to invoke from the logout button
lv: Komanda, kuru izsaukt, nospiežot atteikšanās pogu

en: Show the switch user button
lv: Rādīt lietotāju pārslēgšanas pogu

en: Message to show in the dialog
lv: Logā rādāmais ziņojums

en: MESSAGE
lv: ZIŅOJUMS

en: Not used
lv: Nav izmantots

en: Username:
lv: Lietotājvārds:

en: Password:
lv: Parole:

en: You are required to change your password immediately (password aged)
lv: Jums nekavējoties jānomaina parole (parole novecojusi)

en: You are required to change your password immediately (root enforced)
lv: Jums nekavējoties jānomaina parole (administratora prasība)

en: Your account has expired; please contact your system administrator
lv: Jūsu konta derīgums ir beidzies. Lūdzu, sazinieties ar sistēmas administratoru

en: No password supplied
lv: Nav ievadīta parole

en: Password unchanged
lv: Parole nav mainīta

en: Can not get username
lv: Nevar noteikt lietotājvārdu

en: Retype new UNIX password:
lv: Ievadiet jauno UNIX paroli vēlreiz:

en: Enter new UNIX password:
lv: Ievadiet jauno UNIX paroli:

en: (current) UNIX password:
lv: (pašreizējā) UNIX parole:

en: Error while changing NIS password.
lv: Kļūda, mainot NIS paroli.

en: You must choose a longer password
lv: Jums jāizvēlas garāka parole

en: Password has been already used. Choose another.
lv: Šāda parole jau ir tikusi izmantota. Izvēlieties citu.

en: You must wait longer to change your password
lv: Jums jāuzgaida ilgāk, lai nomainītu savu paroli

en: Sorry, passwords do not match
lv: Atvainojiet, paroles nesakrīt

en: Checking...
lv: Notiek pārbaude...

en: Authentication failed.
lv: Autentifikācija nav izdevusies.

en: Blank screen
lv: Tukšs ekrāns

en: Random
lv: Nejaušs

en: Never
lv: Nekad

en: Could not load the main interface
lv: Nevar ielādēt galveno saskarni

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka ekrānsaudzētājs ir pareizi uzinstalēts

en: Don't become a daemon
lv: Nekļūst par dēmonu

en: Enable debugging code
lv: Ieslēgt atkļūdošans kodu

en: Unable to establish service %s: %s
lv: Nevar uzsākt servisu %s: %s

en: Can't set PAM_TTY=%s
lv: Nevar iestatīt PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
lv: Nepareiza parole.

en: Not permitted to gain access at this time.
lv: Šādā laikā nav ļauts piekļūt sistēmai.

en: No longer permitted to access the system.
lv: Vairs nav tiesību piekļūt sistēmai.

en: failed to register with the message bus
lv: Neizdevās reģistrēt ar ziņojumu kopni

en: not connected to the message bus
lv: nav savienots ar ziņojumu kopni

en: screensaver already running in this session
lv: Ekrānsaudzētājs jau darbojas šajā sesijā

en: Time has expired.
lv: Laiks ir iztecējis.

en: You have the Caps Lock key on.
lv: Jums ir ieslēgts Caps Lock taustiņš.

en: S_witch User...
lv: Pār_slēgt lietotāju...

en: Log _Out
lv: Ats_lēgties

en: %U on %h
lv: %U uz %h

en: _Password:
lv: _Parole:
